d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev19192939495660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 25 2011 11:30am
Quote (beni @ 25 Nov 2011 18:27)
Amúgy vicces volt: bementem a tmobilhoz, kiböktem, hogy mit szeretnék, majd a csávó miközben a papírokat intézte fapofával (de azért látszott, hogy mi bujkál a kérdés mögött) megkérdezte, hogy "és miért iphone?". Mondtam neki, hogy nincs indokom, nem is fogom tudni kihasználni de ez van. (trololol)
Pár perc múlva átirányított egy kollégához, hogy ő majd belövi az itunest és neki meg az volt az első kérdése, hogy "miért 4S?". Mondjuk szerintem az lenne furcsa, ha 10k miatt a korábbi verziót venném.


fehér/fekete?
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 25 2011 11:32am
Quote (beni @ 25 Nov 2011 18:27)
Amúgy vicces volt: bementem a tmobilhoz, kiböktem, hogy mit szeretnék, majd a csávó miközben a papírokat intézte fapofával (de azért látszott, hogy mi bujkál a kérdés mögött) megkérdezte, hogy "és miért iphone?". Mondtam neki, hogy nincs indokom, nem is fogom tudni kihasználni de ez van. (trololol)
Pár perc múlva átirányított egy kollégához, hogy ő majd belövi az itunest és neki meg az volt az első kérdése, hogy "miért 4S?". Mondjuk szerintem az lenne furcsa, ha 10k miatt a korábbi verziót venném.


most őszintén ilyen fejem volt:

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 25 2011 11:34am
Quote (beni @ Nov 25 2011 06:27pm)
Amúgy vicces volt: bementem a tmobilhoz, kiböktem, hogy mit szeretnék, majd a csávó miközben a papírokat intézte fapofával (de azért látszott, hogy mi bujkál a kérdés mögött) megkérdezte, hogy "és miért iphone?". Mondtam neki, hogy nincs indokom, nem is fogom tudni kihasználni de ez van. (trololol)
Pár perc múlva átirányított egy kollégához, hogy ő majd belövi az itunest és neki meg az volt az első kérdése, hogy "miért 4S?". Mondjuk szerintem az lenne furcsa, ha 10k miatt a korábbi verziót venném.


Mert az előző verzió jobban bírja aksi ügyileg, és nem jobb olyan téren amire szükséged van, de ilyen tételben 10k tényleg nem számít
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2011 11:34am
Quote (tevetava @ Nov 25 2011 06:30pm)
fehér/fekete?


feh... fekete ofc
Quote (Aston @ Nov 25 2011 06:32pm)
most őszintén ilyen fejem volt:

http://webalia.com/uploads/contenidos_usrs/originales/391091_mother_of_god_20110610165116.jpg


ráadásul faszrázásból a 32 gigásat vettem ... (akarok egyszer dokkolót és gondoltam jó lesz a tárhely zenének, ha meg nem akkor kidobtam 20k-t) és persze nem tudta egyik sem megállni, hogy ne szólja le ^^

Quote (anyd @ Nov 25 2011 06:34pm)
Mert az előző verzió jobban bírja aksi ügyileg, és nem jobb olyan téren amire szükséged van, de ilyen tételben 10k tényleg nem számít


én nem így olvastam, de lehet

This post was edited by beni on Nov 25 2011 11:34am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 25 2011 11:41am
Quote (anyd @ 25 Nov 2011 18:34)
Mert az előző verzió jobban bírja aksi ügyileg, és nem jobb olyan téren amire szükséged van, de ilyen tételben 10k tényleg nem számít


szoftveresen fixálva lett
Quote (beni @ 25 Nov 2011 18:34)
feh... fekete ofc

ráadásul faszrázásból a 32 gigásat vettem ... (akarok egyszer dokkolót és gondoltam jó lesz a tárhely zenének, ha meg nem akkor kidobtam 20k-t) és persze nem tudta egyik sem megállni, hogy ne szólja le ^^



én nem így olvastam, de lehet


pénzes :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2011 11:54am
Quote (beni @ 25 Nov 2011 18:16)
Eladtam a lelkem az ördögnek.


hasznald egeszseggel ;)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2011 12:01pm
Quote (fahrii @ Nov 25 2011 06:54pm)
hasznald egeszseggel ;)


kösz ^^

egyébként nem azért, de valami kurva faszán néz ki ... eddig apatikusan szemlélgettem a telefonokat, de most baromira tetszik
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 25 2011 12:18pm
Quote (beni @ 25 Nov 2011 19:01)
kösz ^^

egyébként nem azért, de valami kurva faszán néz ki ... eddig apatikusan szemlélgettem a telefonokat, de most baromira tetszik


erről pofázok én is mindig :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 25 2011 12:19pm
Quote (beni @ 25 Nov 2011 18:34)
feh... fekete ofc

ráadásul faszrázásból a 32 gigásat vettem ... (akarok egyszer dokkolót és gondoltam jó lesz a tárhely zenének, ha meg nem akkor kidobtam 20k-t) és persze nem tudta egyik sem megállni, hogy ne szólja le ^^



én nem így olvastam, de lehet


hoppahoppa beni :D
gratulalok vegre ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2011 12:20pm
Quote (Aston @ Nov 25 2011 07:18pm)
erről pofázok én is mindig :D


keddig kell várni, amíg aktiválják a kártyámat ... addig fotózom :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495660Next
Add Reply New Topic New Poll