Quote (tevetava @ Nov 25 2011 06:30pm)
fehér/fekete?
feh... fekete ofc
Quote (Aston @ Nov 25 2011 06:32pm)
most őszintén ilyen fejem volt:
http://webalia.com/uploads/contenidos_usrs/originales/391091_mother_of_god_20110610165116.jpg
ráadásul faszrázásból a 32 gigásat vettem ... (akarok egyszer dokkolót és gondoltam jó lesz a tárhely zenének, ha meg nem akkor kidobtam 20k-t) és persze nem tudta egyik sem megállni, hogy ne szólja le ^^
Quote (anyd @ Nov 25 2011 06:34pm)
Mert az előző verzió jobban bírja aksi ügyileg, és nem jobb olyan téren amire szükséged van, de ilyen tételben 10k tényleg nem számít
én nem így olvastam, de lehet
This post was edited by beni on Nov 25 2011 11:34am