Quote (bbaallaaggee @ 20 Mar 2011 16:06)
inb4 a sub 80%-a nem érti
BEZZEG MI, INTELLIGENSEK
egyébként elsőre máshogy értelmeztem, úgy, hogy ma rajta van a sor, ergo mindenki megrengeti a tőzsdét kénye-kedve szerint, annyira kicsi és gyenge
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Mar 20 2011 09:07am