d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev191929394955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 1 2010 01:42pm
Quote (banyek @ 1 Aug 2010 21:31)
a februári topicnál rici ki volt bukva, hogy nem akarjuk(játok) meghívni, és kérte, legközelebb írjak rá, mert unalmas élete van, szívesen kimozdulna..

kb a beszélgetés ennyiből állt hogy

-szia Balázs
-nyomorák
-hétvégére van programod ?
-nyomorák
-komoly társalgás lesz, érzem.  Mesh :C, akkor akaszd fel magad..


Mert mit akartál vele csinálni a hétvégén?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:45pm
Quote (uberpro123 @ Aug 1 2010 09:42pm)
statok pls. engem spec. érdekel. ^_^


pdfbe van meg a config telefonrol nem igen tudom bemasolni, majd ha holnap meglesz az eromu bepostolom a statokat hogy bence meg cp megszakertse
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 1 2010 01:59pm
Quote (banyek @ 1 Aug 2010 21:31)
a februári topicnál rici ki volt bukva, hogy nem akarjuk(játok) meghívni, és kérte, legközelebb írjak rá, mert unalmas élete van, szívesen kimozdulna..

kb a beszélgetés ennyiből állt hogy

-szia Balázs
-nyomorák
-hétvégére van programod ?
-nyomorák
-komoly társalgás lesz, érzem.  Mesh :C, akkor akaszd fel magad..


nekem fent van msnen, de kb. csak +1 ember, mert nem ismerem, miről beszélgessek vele...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 1 2010 02:01pm
kurvajót airsoftoztunk ma a hollandokkal
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 1 2010 02:02pm
Quote (josheide @ 1 Aug 2010 21:42)
Mert mit akartál vele csinálni a hétvégén?


küldtem neked is pmet, azt hiszem, de bocs ha kihagytalak, mobilról voltam..
Am mindegy, "privát", itt a topicban zárjuk le..
Quote (sunnymarcell @ 1 Aug 2010 21:59)
nekem fent van msnen, de kb. csak +1 ember, mert nem ismerem, miről beszélgessek vele...

miért eszed akkor fel ?

This post was edited by banyek on Aug 1 2010 02:03pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 1 2010 02:04pm
Quote (banyek @ 1 Aug 2010 22:02)
küldtem neked is pmet, azt hiszem, de bocs ha kihagytalak, mobilról voltam..
Am mindegy, "privát", itt a topicban zárjuk le..

miért eszed akkor fel ?


+ 1
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 1 2010 02:06pm
Quote (sunnymarcell @ 1 Aug 2010 22:04)
+ 1


és az miért jó ?

ja, és megvan a 4k.

5,927
4,035

nem sok kell a 10khoz :)

This post was edited by banyek on Aug 1 2010 02:08pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 1 2010 02:06pm
Quote (banyek @ 1 Aug 2010 22:06)
és az miért jó ?


neked miért jó élned
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 1 2010 02:08pm
Quote (RRC @ 1 Aug 2010 22:06)
neked miért jó élned


neked miért nem jó ?
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 1 2010 02:11pm
Quote (banyek @ 1 Aug 2010 22:06)
és az miért jó ?


összvissz van 44 partnerem, ebből van 6 akivel rendszeresen beszélni szoktam, még 10-15 akivel néha-néha beszélgetek

és a többi kb. csak +1

hogy miért jó? fogalmam sincs, megmutassam neked az asztalomat? azon is elég nagy káosz van.
Go Back To Magyar Topic List
Prev191929394955001Next
Closed New Topic New Poll