Quote (josheide @ 1 Aug 2010 21:42)
Mert mit akartál vele csinálni a hétvégén?
küldtem neked is pmet, azt hiszem, de bocs ha kihagytalak, mobilról voltam..
Am mindegy, "privát", itt a topicban zárjuk le..
Quote (sunnymarcell @ 1 Aug 2010 21:59)
nekem fent van msnen, de kb. csak +1 ember, mert nem ismerem, miről beszélgessek vele...
miért eszed akkor fel ?
This post was edited by banyek on Aug 1 2010 02:03pm