Quote (Vismajor @ 15 Dec 2011 11:29)
Terra nova

Mostmár a bevezetőben sincs dinó, tiszta barátokközt az egész
viszont az e12és13 kibaszottul jó volt szerintem.
a boardwalk már nem annyira érdekes mint eddig.
dexter jó volt, de várhatunk hogy mégis mi a faszom lesz , mert úgy lett vége a szezonnak hogy csak félig zárták le a történést :S
how i met még mindig szar de akkor is nézem

a walking deadesek meg bekaphatják hogy nem tudtak legalább 12 részt levetíteni, pedig hattalmas egy sorozat!!!!
A két pasi meg egy kicsi, egyre szarabb, szinte már nézhetetlen, Alan vergődése az ep07nél befejeztem nézni.
Big bang is egyre unalmasabb.Sheldon ér valamit, azért meg nem fogom letölteni.
A 24et imádtam, és van egy film is két évad között amit még érdemes megnézni.
A Game of Thronest meg már nagyon várom

:D