d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev191929394951141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 21 2011 01:33pm
Quote (Saenchai @ 21 Dec 2011 21:32)
a 3. meg üti a 2-at


röviden miről szól a sorozat?
ha tényleg ennyire jó akkor 24 helyett elkezdem nézni.
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 21 2011 01:43pm
Quote (jarabekg @ Dec 21 2011 08:30pm)
az iq-d is annyi akkor, 10/10(=1 csak hogy értsd)


umad
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 22 2011 04:31am
végignézem Columbo összest, tvben láttam vagy a felét, de mostmár ideje mindet végignéznem
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Dec 22 2011 05:11am
Quote (Vismajor @ 15 Dec 2011 11:29)
Terra nova
:mellow:
Mostmár a bevezetőben sincs dinó, tiszta barátokközt az egész



viszont az e12és13 kibaszottul jó volt szerintem.



a boardwalk már nem annyira érdekes mint eddig.
dexter jó volt, de várhatunk hogy mégis mi a faszom lesz , mert úgy lett vége a szezonnak hogy csak félig zárták le a történést :S
how i met még mindig szar de akkor is nézem :)
a walking deadesek meg bekaphatják hogy nem tudtak legalább 12 részt levetíteni, pedig hattalmas egy sorozat!!!!
A két pasi meg egy kicsi, egyre szarabb, szinte már nézhetetlen, Alan vergődése az ep07nél befejeztem nézni.
Big bang is egyre unalmasabb.Sheldon ér valamit, azért meg nem fogom letölteni.
A 24et imádtam, és van egy film is két évad között amit még érdemes megnézni.
A Game of Thronest meg már nagyon várom :D :D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 22 2011 05:15am
Quote (kusziyoker @ 22 Dec 2011 13:11)
viszont az e12és13 kibaszottul jó volt szerintem.



a boardwalk már nem annyira érdekes mint eddig.
dexter jó volt, de várhatunk hogy mégis mi a faszom lesz , mert úgy lett vége a szezonnak hogy csak félig zárták le a történést :S
how i met még mindig szar de akkor is nézem :)
a walking deadesek meg bekaphatják hogy nem tudtak legalább 12 részt levetíteni, pedig hattalmas egy sorozat!!!!
A két pasi meg egy kicsi, egyre szarabb, szinte már nézhetetlen, Alan vergődése az ep07nél befejeztem nézni.
Big bang is egyre unalmasabb.Sheldon ér valamit, azért meg nem fogom letölteni.
A 24et imádtam, és van egy film is két évad között amit még érdemes megnézni.
A Game of Thronest meg már nagyon várom :D :D


spartacus blood and sand ha még nem láttad elég fasza, 18+ keményen, de minden bennevan ami kell egy férfinak: erőszak+nők :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Dec 22 2011 05:19am
Quote (hedgehogsword @ 22 Dec 2011 12:15)
spartacus blood and sand ha még nem láttad elég fasza, 18+ keményen, de minden bennevan ami kell egy férfinak: erőszak+nők :D



De láttam, nem volt rossz , de a Game of Thrones után néztem, és eltörpült a Spartacus :D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 22 2011 05:20am
Quote (kusziyoker @ 22 Dec 2011 13:19)
De láttam, nem volt rossz , de a Game of Thrones után néztem, és eltörpült a Spartacus :D


én úgy vagyok vele, hogy más kissé, egyik így jó a másik úgy, egyik sem szarabb mint a másik 8D
áprilisban lesz game of thrones folytatás de azis csak az első rész :c

This post was edited by hedgehogsword on Dec 22 2011 05:21am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 22 2011 05:24am
Quote (hedgehogsword @ 22 Dec 2011 12:20)
én úgy vagyok vele, hogy más kissé, egyik így jó a másik úgy, egyik sem szarabb mint a másik 8D
áprilisban lesz game of thrones folytatás de azis csak az első rész :c


kb jövö ilyenkor végig tolom egy huzamban :D
mert nem birom a várakozást részről részre
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 22 2011 05:39am
Quote (Inakwo @ 22 Dec 2011 13:24)
kb jövö ilyenkor végig tolom egy huzamban :D
mert nem birom a várakozást részről részre


inkább elspoilerezem most az első 5 könyvet úgy ahogy van, ésakkor nem kell várakozni!
bajcli segít, ahol tud.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 22 2011 05:52am
Quote (bajcli @ 22 Dec 2011 12:39)
inkább elspoilerezem most az első 5 könyvet úgy ahogy van, ésakkor nem kell várakozni!
bajcli segít, ahol tud.


:DDDDDDDDd
Go Back To Magyar Topic List
Prev191929394951141Next
Add Reply New Topic New Poll