d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev19192939495257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 20 2010 10:47am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Apr 2010 17:25)
nekik rohadtul nem erdekuk, h levigyek az arakat, ha csak nekik lenne hruk, akkor soha nem adnak olcsobban, az arat nem ok, hanem a valodi userek viszik lejebb, amikor tenyleg talalnak hrt...

a duper csak akkor viszi lejjebb az arait, ha mar nem veszik meg mert masok olcsobban adjak...


Nincs dupe, butus fiú.
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 20 2010 10:50am
ha sokat rágjátok a témát még valaki privibe beajánl warmra, hogy ilyen aktívan feladtam a labdát az off-topic határát súroló témához. Utólagosan is elnézést mindenkitől:) Talán ezt a "szerinted vannak UFO-k" témához hasonló ezzel a témával foglalkozó topicban tárgyaljuk meg. Van benne némi összeesküvés elmélet meg spekuláció, kaland és eksön :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 20 2010 10:53am
Quote (josheide @ Apr 20 2010 05:47pm)
Nincs dupe, butus fiú.


Hogyne lenne. :)
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Apr 20 2010 10:54am
Quote (mikroman @ 20 Apr 2010 17:50)
ha sokat rágjátok a témát még valaki privibe beajánl warmra, hogy ilyen aktívan feladtam a labdát az off-topic határát súroló témához. Utólagosan is elnézést mindenkitől:) Talán ezt a "szerinted vannak UFO-k" témához hasonló  ezzel a témával foglalkozó topicban tárgyaljuk meg. Van benne némi összeesküvés elmélet meg spekuláció, kaland és eksön :)


bevallom őszintén neked, a warn nem nagyon hat meg :)

ezer évben egyszer jövök írogatni, így annyira 10% nem hat meg :P
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 20 2010 11:01am
Quote (IvOjoGhuRT @ Apr 20 2010 04:54pm)
bevallom őszintén neked, a warn nem nagyon hat meg :)

ezer évben egyszer jövök írogatni, így annyira 10% nem hat meg :P


Nem is a tied miatt aggódtam volna, hanem az enyémnek, hogy ilyen csúnya tiltott szavakkal sokkoltam annyira a jóérzésű játékostársaim, mint: dupe, bot.
Ja. Meg "szerintem" . Csupa álszent demagóg, gonosz szavacska. Még bevillantok valami "bimbós" képet aztán az aranyamat is zárolják meg lehúznak egyszerre 80%-ig :)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2010 11:03am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Apr 2010 17:08)
imo az itemshopok elobb jatszanak ossze, mint versenyeznek....


lol?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 20 2010 12:04pm
Még mindig érdekelne az, hogy mitől függ, hogy egy item milyen színű lesz :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 20 2010 12:04pm
Quote (Vharimatras @ Apr 20 2010 06:04pm)
Még mindig érdekelne az, hogy mitől függ, hogy egy item milyen színű lesz :(


jdtöl
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 20 2010 12:08pm
Quote (sylKE @ Apr 20 2010 07:04pm)
jdtöl


noob vagy
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 20 2010 12:08pm
Quote (Vharimatras @ Apr 20 2010 06:08pm)
noob vagy


te meg véletlen
de amugy
kék - DGTM
piros - mass fire res stack
barna - 90(?)% + ed (ebben nem vagyok biztos, a bone/grim helmböl indulok ki ^^)
zöld - +2 pala skill

This post was edited by sylKE on Apr 20 2010 12:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495257Next
Closed New Topic New Poll