Quote (IvOjoGhuRT @ Apr 20 2010 04:54pm)
bevallom őszintén neked, a warn nem nagyon hat meg

ezer évben egyszer jövök írogatni, így annyira 10% nem hat meg

Nem is a tied miatt aggódtam volna, hanem az enyémnek, hogy ilyen csúnya tiltott szavakkal sokkoltam annyira a jóérzésű játékostársaim, mint: dupe, bot.
Ja. Meg "szerintem" . Csupa álszent demagóg, gonosz szavacska. Még bevillantok valami "bimbós" képet aztán az aranyamat is zárolják meg lehúznak egyszerre 80%-ig
