Quote (ZeNoR @ Jun 4 2010 07:06pm)
már belegondolni is rossz számomra hogy a hőn szeretett csapatom hová fajulna teli sztárral :S nagyon nem tetszene az a barca még ha nyerne is .. épp a szerénységért szerettemés szeretem is ezt a barcát.
amugy szerinted José Morinho ellen képes lehet nyerni a Barcelona csapata Joseph Guardiola vezetésével? majd a 2010-2011-es spanyol bajnoki kiirásban?
Fabregas barca nevelés, hazamegy, nem pénzért igazol oda. Villa amióta él a barcában akar focizni, bár azt nem értem, hogy minek kellett még egy belső ék, hamár ibra és krkic is tökéletes erre a postra. o.0
ÉS nem kell egyből kétségbe esni, nem lesz sztárdömping, nem a nagyászokat fogják megvenni, csak azt, akire pep szerint szükség van. Cesc meg kell, és akor nem kell balszélsőt venni.