d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev19192939495382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 7 2010 11:50am
Quote (ZeNoR @ Jun 4 2010 07:06pm)
már belegondolni is rossz számomra hogy a hőn szeretett csapatom hová fajulna teli sztárral :S nagyon nem tetszene az a barca még ha nyerne is .. épp a szerénységért szerettemés szeretem is ezt a barcát.

amugy szerinted José Morinho ellen képes lehet nyerni a Barcelona csapata Joseph Guardiola vezetésével? majd a 2010-2011-es spanyol bajnoki kiirásban?


Fabregas barca nevelés, hazamegy, nem pénzért igazol oda. Villa amióta él a barcában akar focizni, bár azt nem értem, hogy minek kellett még egy belső ék, hamár ibra és krkic is tökéletes erre a postra. o.0
ÉS nem kell egyből kétségbe esni, nem lesz sztárdömping, nem a nagyászokat fogják megvenni, csak azt, akire pep szerint szükség van. Cesc meg kell, és akor nem kell balszélsőt venni.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 7 2010 11:51am
Quote (Vismajor @ 7 Jun 2010 18:50)
Fabregas barca nevelés, hazamegy, nem pénzért igazol oda. Villa amióta él a barcában akar focizni, bár azt nem értem, hogy minek kellett még egy belső ék, hamár ibra és krkic is tökéletes erre a postra. o.0
ÉS nem kell egyből kétségbe esni,  nem lesz sztárdömping, nem a nagyászokat fogják megvenni, csak azt, akire pep szerint szükség van. Cesc meg kell, és akor nem kell balszélsőt venni.


de Cesc hol balszélső o.O?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 7 2010 11:52am
Quote (Inakwo @ Jun 7 2010 06:51pm)
de Cesc hol balszélső o.O?


Sehol.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 7 2010 11:57am
Quote (Vismajor @ 7 Jun 2010 18:52)
Sehol.


akkor mé nem kell balszélső ? :D

Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 7 2010 11:58am
Quote (Inakwo @ Jun 7 2010 06:57pm)
akkor mé nem kell balszélső ? :D


Mert Iniesta viszont az, és ha Fabregas áll be Xavi mellé mint irányító-támadó kp akkor Iniesta kihúzódhat a balszélre. De szerintem ez agyamagát.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 8 2010 04:31am
Quote (Vismajor @ 7 Jun 2010 19:58)
Mert Iniesta viszont az, és ha Fabregas áll be Xavi mellé mint irányító-támadó kp akkor Iniesta kihúzódhat a balszélre. De szerintem ez agyamagát.


de én akkor már inkább bal szélre krkicet raknám és akkor nem kellene Cesc
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 8 2010 09:49am
Quote (ZeNoR @ Jun 8 2010 11:31am)
de én akkor már inkább bal szélre krkicet raknám és akkor nem kellene Cesc


Mert Krkic összehasonlítható Iniestaval? Egyébként Krkic nem szélső, akkor már inkább pedro. De ő meg Iniesta cseréje lesz.
De valaki megmondhatná, mi a faszom lesz ibrával így o.0
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 8 2010 12:50pm
Quote (Vismajor @ 8 Jun 2010 17:49)
Mert Krkic összehasonlítható Iniestaval? Egyébként Krkic nem szélső, akkor már inkább pedro. De ő meg Iniesta cseréje lesz.
De valaki megmondhatná, mi a faszom lesz ibrával így o.0


Pedro sosem lesz csere úgy érzem ebben a barcában :D Ibra lessz valószínüleg pedro cseréje

a támadó sor igy néz ki valahogy ha netán Ibra kezdő lenne


Ibra
David Villa Pedro

v
Villa
Bojan Krkic Pedro

ha Cesc nem jön más csatárt másik poszton nem tudok elképzelni ... ibra szerintem ha kezdő lesz csak Centert fog játszani.. ha meg jön Robben akkor meg meg kell kérdezni Pep-et. :unsure:
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jun 8 2010 01:05pm
milyen meccsel nyit a vb?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 8 2010 01:14pm
Quote (Eszilard @ 8 Jun 2010 20:05)
milyen meccsel nyit a vb?


Dél-Afrika- Mexiko

juni 11. 16 00 m1
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495382Next
Add Reply New Topic New Poll