d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev191929394951887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 4 2009 05:39am
Quote (W00 @ Tue, Aug 4 2009, 01:03pm)
patch 3.2 holnaptól... :(


az miért baj?
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 4 2009 06:08am
Quote (ScooleRpety @ Tue, Aug 4 2009, 11:38am)
irok ide 1 postot :)

szoval elkezdtem wowozni tort szeron (tudom szar de csak ki akartam probalni a gamet)
szoval bruning crusades(2.4.3) szerveren vagyok maget kezdtem haver azt mondta hogy mar 70es a kari

kerdes hogyan talentoljam?


ügyesen akkoriban még 17 arcane 44 frost volt a legjobb
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Aug 4 2009 06:13am
Quote (Tommy_hun @ Tue, 4 Aug 2009, 14:08)
ügyesen akkoriban még 17 arcane 44 frost volt a legjobb


azt valahogy pontosabban is eltudod mondani? :)
iszonyat kivancsi vagyok
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 4 2009 06:55am
Quote (ScooleRpety @ Tue, Aug 4 2009, 12:13pm)
azt valahogy pontosabban is eltudod mondani? :)
iszonyat kivancsi vagyok


ofc csak keress nekem 2.4.3-as talent calculator amiröl lehet linkelni :P
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 4 2009 07:02am
Quote (fahrii @ Tue, 4 Aug 2009, 13:39)
az miért baj?


mert lehet újratalentelni meg gearelni a karikat

patch notest valaki linkelje plox nincs kedvem googlezni
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 4 2009 07:07am
Quote (Hellmarch @ Tue, 4 Aug 2009, 15:02)
mert lehet újratalentelni meg gearelni a karikat

patch notest valaki linkelje plox nincs kedvem googlezni


http://www.wowhead.com/?patchnotes=3.2-ptr
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 4 2009 07:32am
Quote (H4xooR @ Tue, 4 Aug 2009, 15:07)


<3

arra az arénás raidre kíváncsi leszek^^
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2009 07:50am
ha megvettem a battle chestet (ugye sima + tbc) akkor nem játszhatok 1 hónapig anélkül hogy fizetni kellene gamecardért?
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 4 2009 07:56am
Quote (Paszulyka @ Tue, Aug 4 2009, 01:50pm)
ha megvettem a battle chestet (ugye sima + tbc) akkor nem játszhatok 1 hónapig anélkül hogy fizetni kellene gamecardért?


de de akkor a bct ne rakd fel, anno ugy kelett hogy sima wow felrakod accot csinálsz 1 honap free aztan bc 10 nap free utanna gc
(mármint ugy volt ha az accot upgradelted bcsre akkor elveszett az 1 honap free)

This post was edited by Tommy_hun on Aug 4 2009 07:59am
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2009 07:59am
Quote (Tommy_hun @ Tue, 4 Aug 2009, 15:56)
de de akkor a bct ne rakd fel, anno ugy kelett hogy sima wow felrakod accot csinálsz 1 honap free aztan bc 10 nap free utanna gc


hát nem tom most úgy néz ki hogy beírtam ezt a kódot amit kaptam (valami authentication key, simánál nyomtam rá a create accountra, szal elvileg még nem tbc-s, majd utána kellene upgradelni)
utána beírtam a contact infós blablát, kiválasztottam hogy game carddal szeretnék fizetni és kéri a game card (amim nincs..) kódját
Go Back To Magyar Topic List
Prev191929394951887Next
Add Reply New Topic New Poll