d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev19192939495162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Nov 16 2008 02:16pm
Quote (slomex001 @ Sun, Nov 16 2008, 10:01pm)
death nothoz kellene nekem felirat meg az utso 10részis ha vki tud helpelni pm me ty


http://animeaddicts.hu/downloads.php?filelist.5.1446

a vége felé aszem elcsúsznak a feliratok és időzíteni kell őket
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Nov 17 2008 08:58am
kérdés: a death note az harmincvalahány részes össz vissz?
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Nov 17 2008 09:02am
Quote (Mesh2_returned @ Mon, 17 Nov 2008, 15:58)
kérdés: a death note az harmincvalahány részes össz vissz?


igen 37
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 17 2008 09:14am
Quote (Mesh2_returned @ Mon, Nov 17 2008, 03:58pm)
kérdés: a death note az harmincvalahány részes össz vissz?


37 rész, de mind a harminchét kurvajo
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Nov 17 2008 09:22am
Quote (anyd @ Mon, Nov 17 2008, 03:14pm)
37 rész, de mind a harminchét kurvajo


wapanese.







































most szedem a részeket, magyarul sajnos, de mind1, ez a free torrent
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 17 2008 09:23am
Quote (darkvampire @ Wed, 29 Oct 2008, 21:41)
naruto = lófityesz biggrin.gif


u low
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 17 2008 09:23am
Quote (Mesh2_returned @ Mon, Nov 17 2008, 04:22pm)
wapanese.



most szedem a részeket, magyarul sajnos, de mind1, ez a free torrent


Pedig kurvajo a magyar szinkron ne sajnáld smile.gif
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Nov 17 2008 09:26am
Quote (anyd @ Mon, Nov 17 2008, 03:23pm)
Pedig kurvajo a magyar szinkron ne sajnáld smile.gif


angol jobb lenne imo
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Nov 17 2008 09:28am
Quote (Mesh2_returned @ Mon, 17 Nov 2008, 16:26)
angol jobb lenne imo


japan > ^^

nem tudom én animét japán szinkronnal szeretek nézni angol/magyar felirattal
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 17 2008 09:29am
Quote (maybeimhere @ Mon, Nov 17 2008, 04:28pm)
japan > ^^

nem tudom én animét japán szinkronnal szeretek nézni angol/magyar felirattal


Pedig death note kifejezetten jo volt magyarul. Nekem japán hangja nem tetsztett, ahogy a dragon ballnál sem, ott az angol a legjobb
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495162Next
Add Reply New Topic New Poll