☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
91
92
93
94
95
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40539
Replies: 1619
Track Topic
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#921
Nov 16 2008 02:16pm
Quote (slomex001 @ Sun, Nov 16 2008, 10:01pm)
death nothoz kellene nekem felirat meg az utso 10részis ha vki tud helpelni pm me ty
http://animeaddicts.hu/downloads.php?filelist.5.1446
a vége felé aszem elcsúsznak a feliratok és időzíteni kell őket
Mesh2_returned
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold
:
1.00
Warn: 50%
#922
Nov 17 2008 08:58am
kérdés: a death note az harmincvalahány részes össz vissz?
maybeimhere
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold
:
0.00
#923
Nov 17 2008 09:02am
Quote (Mesh2_returned @ Mon, 17 Nov 2008, 15:58)
kérdés: a death note az harmincvalahány részes össz vissz?
igen 37
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#924
Nov 17 2008 09:14am
Quote (Mesh2_returned @ Mon, Nov 17 2008, 03:58pm)
kérdés: a death note az harmincvalahány részes össz vissz?
37 rész, de mind a harminchét kurvajo
Mesh2_returned
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold
:
1.00
Warn: 50%
#925
Nov 17 2008 09:22am
Quote (anyd @ Mon, Nov 17 2008, 03:14pm)
37 rész, de mind a harminchét kurvajo
wapanese.
most szedem a részeket, magyarul sajnos, de mind1, ez a free torrent
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#926
Nov 17 2008 09:23am
Quote (darkvampire @ Wed, 29 Oct 2008, 21:41)
naruto = lófityesz
u low
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#927
Nov 17 2008 09:23am
Quote (Mesh2_returned @ Mon, Nov 17 2008, 04:22pm)
wapanese.
most szedem a részeket, magyarul sajnos, de mind1, ez a free torrent
Pedig kurvajo a magyar szinkron ne sajnáld
Mesh2_returned
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold
:
1.00
Warn: 50%
#928
Nov 17 2008 09:26am
Quote (anyd @ Mon, Nov 17 2008, 03:23pm)
Pedig kurvajo a magyar szinkron ne sajnáld
angol jobb lenne imo
maybeimhere
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold
:
0.00
#929
Nov 17 2008 09:28am
Quote (Mesh2_returned @ Mon, 17 Nov 2008, 16:26)
angol jobb lenne imo
japan > ^^
nem tudom én animét japán szinkronnal szeretek nézni angol/magyar felirattal
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#930
Nov 17 2008 09:29am
Quote (maybeimhere @ Mon, Nov 17 2008, 04:28pm)
japan > ^^
nem tudom én animét japán szinkronnal szeretek nézni angol/magyar felirattal
Pedig death note kifejezetten jo volt magyarul. Nekem japán hangja nem tetsztett, ahogy a dragon ballnál sem, ott az angol a legjobb
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
91
92
93
94
95
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact