d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev19192939495183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Oct 20 2008 07:59am
Quote (Calypsol @ Mon, 20 Oct 2008, 15:51)
csak olyat öl a bot, ami max vexet dobhat? biggrin.gif


Lebuktam, kurvaelet.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 22 2008 03:20am

az elsőt charsi adta wub.gif
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 22 2008 04:06am


cs bejaratanal esett egy normal ORIASKUKACBOL ami savat kopkod
elso selffound dwm
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Oct 22 2008 04:16am
életem első selfmade cta-ja (selffound amn ral mal ist ohm 5sox cs)

és basszameg 221 lett cry3.gif biggrin.gif
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 22 2008 04:18am
Quote (dunaicapa @ Wed, 22 Oct 2008, 12:16)
életem első selfmade cta-ja (selffound amn ral mal ist ohm 5sox cs)

és basszameg 221 lett cry3.gif biggrin.gif


nekem az elso 4es lett, a tobbi mind rosszabb^^

lovag csinalt valamelyik nap 664et
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 22 2008 04:23am
Quote (dihep @ Wed, 22 Oct 2008, 12:18)
nekem az elso 4es lett, a tobbi mind rosszabb^^

lovag csinalt valamelyik nap 664et


lol nekem meg az első lett 6/2/4 a többi mind szarabb biggrin.gif
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Oct 22 2008 04:43am
Quote (dunaicapa @ Wed, Oct 22 2008, 11:16am)
életem első selfmade cta-ja (selffound amn ral mal ist ohm 5sox cs)

és basszameg 221 lett cry3.gif biggrin.gif


sad.gif

én eddig amit raktam 1es lett meg egy 2es
haverom emg marhára örült modntam rakja ki ő és 6os lett ~~
szal az én kezem nem szerencsés sad.gif
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Oct 23 2008 04:27am
Quote (dihep @ Wed, Oct 22 2008, 11:18am)
nekem az elso 4es lett, a tobbi mind rosszabb^^

lovag csinalt valamelyik nap 664et


énis lovaggal rakattam az egyik ctam, 5/6/3 lett smile.gif
tudtam h szerencsés keze van biggrin.gif
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 23 2008 04:31am
Quote (dunaicapa @ Wed, Oct 22 2008, 11:16am)
életem első selfmade cta-ja (selffound amn ral mal ist ohm 5sox cs)

és basszameg 221 lett cry3.gif biggrin.gif


semmibaj , ctat csinalni nem jo üzlet csak nagyban
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Oct 23 2008 06:58am
Végre kész lett a HCL hammer palám, gondoltam megyek 1 cs runt, megnézzem hogy müxik a dolog.

dia dobott egy ber-t. 3év alatt ez az első HR ami esett. drool.gif

Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495183Next
Closed New Topic New Poll