d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev19189199209219221006Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 8 2010 06:14am
Quote (Ad4mz @ May 8 2010 12:50pm)
szerintem meg túlzottan sarkított, de persze van benne igazság


Ofc nem arra gondoltam, hogy a Ramboval kell összehasonlítani őket. :P De azért, ha megnézzük pl a jobb oldali Japán formákat, háááát, nem épp férfiasak... :)
Bár lehet, csak én vagyok maradi, és konzervatív. :)

Quote (Ad4mz @ May 8 2010 01:28pm)
én is a jobb oldalra gondoltam :P de azért csúnya általánosítás (mondjuk épp emiatt vicces), hogy mindenki ilyen lenne


Így van! Természetesen ez se igaz, hogy mindenki, de lényegesen több az ilyen stílusú emberke mint pár éve, és egyre csak nő az a bizonyos tábor! :)

This post was edited by Fezmin on May 8 2010 06:31am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 8 2010 06:28am
Quote (Fezmin @ 8 May 2010 14:14)
Ofc nem arra gondoltam, hogy a Ramboval kell összehasonlítani őket. :P De azért, ha megnézzük pl a jobb oldali Japán formákat, háááát, nem épp férfiasak... :)
Bár lehet, csak én vagyok maradi, és konzervatív. :)


én is a jobb oldalra gondoltam :P de azért csúnya általánosítás (mondjuk épp emiatt vicces), hogy mindenki ilyen lenne
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2010 06:29am
Quote (Ad4mz @ May 8 2010 01:28pm)
én is a jobb oldalra gondoltam :P de azért csúnya általánosítás (mondjuk épp emiatt vicces), hogy mindenki ilyen lenne


az a durva hogy egy japán fővárosban csomó tizen huszonéves lazán így néz ki, mint ami itthon geciextrém lenne
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 8 2010 06:31am
Quote (anyd @ 8 May 2010 14:29)
az a durva hogy egy japán fővárosban csomó tizen huszonéves lazán így néz ki, mint ami itthon geciextrém lenne


a japcsik betegek :-D

Quote (Fezmin @ 8 May 2010 14:14)
Így van! Természetesen ez se igaz, hogy mindenki, de lényegesen több mint pár éve, és egyre csak nő az a bizonyos tábor! :)


yy
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 8 2010 06:56am
http://www.youtube.com/watch?v=BjfbS_Kj-J0
epic
főleg niggerkedés közben volt az :DD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 8 2010 09:37am




This post was edited by Nerz8 on May 8 2010 09:38am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 8 2010 09:52am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 8 2010 10:00am
Quote (Nerz8 @ 8 May 2010 17:52)
http://i40.tinypic.com/1498buq.gif


xD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 8 2010 10:03am
Quote (Nerz8 @ 8 May 2010 17:37)

[img]
http://noob.hu/2010/05/08/t2.jpg[/img]


baszdmeg... :D:D:D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 8 2010 10:16am
Quote (Nerz8 @ May 8 2010 05:52pm)
http://i40.tinypic.com/1498buq.gif


ebben az akcióban én is részt vettem volna :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19189199209219221006Next
Closed New Topic New Poll