Quote (Ad4mz @ May 8 2010 12:50pm)
szerintem meg túlzottan sarkított, de persze van benne igazság
Ofc nem arra gondoltam, hogy a Ramboval kell összehasonlítani őket.

De azért, ha megnézzük pl a jobb oldali Japán formákat, háááát, nem épp férfiasak...

Bár lehet, csak én vagyok maradi, és konzervatív.

Quote (Ad4mz @ May 8 2010 01:28pm)
én is a jobb oldalra gondoltam

de azért csúnya általánosítás (mondjuk épp emiatt vicces), hogy mindenki ilyen lenne
Így van! Természetesen ez se igaz, hogy mindenki, de lényegesen több az ilyen stílusú emberke mint pár éve, és egyre csak nő az a bizonyos tábor!
This post was edited by Fezmin on May 8 2010 06:31am