d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19179189199209215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 11 2010 11:44am
Quote (hedgehogsword @ 11 Oct 2010 18:50)
tegnap óta fáj a fejem, eléggé nyilall bele, és tegnap bevertem a fejem de nem emlékszem már hogy előbb volt-e mint a fejfájás vagy már fájt mikor bevertem.. de összekoccantak tőle a fogaim szóval akár az is lehetett. Ez lehet agyrázkódás? :o mert se hányinger, se semmi, csak fáj a fejem mint álat. na majd ha holnap nem múlik el akkor orvos >.<


háromszor volt agyrázkódásom / repedt meg a koponyám vagy ilyesmi, én utána szédültem, aztán simán fájt a fejem, meg talán kis láz is felléphet, imo simán lehet agyrázkódás.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2010 11:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Oct 2010 19:44)
háromszor volt agyrázkódásom / repedt meg a koponyám vagy ilyesmi, én utána szédültem, aztán simán fájt a fejem, meg talán kis láz is felléphet, imo simán lehet agyrázkódás.


veszélyes életet élnek ezek a hippik baszki
Member
Posts: 197
Joined: Oct 9 2010
Gold: 0.00
Oct 11 2010 12:14pm


hát ezen felvisítottam : D

Quote (ace07 @ Oct 11 2010 08:21pm)
nem értem :(


ez josheide

This post was edited by KeinProblem on Oct 11 2010 12:22pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 11 2010 12:21pm
Quote (KeinProblem @ 11 Oct 2010 19:14)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs636.snc4/59646_162954067065157_100000516941820_467974_741039_n.jpg

hát ezen felvisítottam  : D


nem értem :(

vagy csak a bajusz a lényeg?

This post was edited by ace07 on Oct 11 2010 12:21pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 11 2010 12:21pm
Quote (KeinProblem @ 11 Oct 2010 20:14)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs636.snc4/59646_162954067065157_100000516941820_467974_741039_n.jpg

hát ezen felvisítottam : D


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
MI AZ A BAJUSZ ?: DDDDD
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Oct 11 2010 12:23pm
unknow üzenete:
*ja ezen égek még ki
*vagy 4x volt olyan
*h megebeszéltünk vmit
*és 10 perccel előtte felhív h jaj mégse jó mert
*szerepjáték
*meg
*kardot csinál
*meg kutyát basznak hogy droppolja a méhét, amiből magic hat készül és azt tovább lehet fejleszteni szamárfaszból, hogy 2 vel több sp-t kapj, ha a burkolt fagecivel orrbakúrod anyád

------

bandi@melo says:
most írtam levelet, hogy kellene 9 voltos elem a kábelteszterbe
bandi@melo says:
outlook helyesírás ellenőrző javaslata: "kábelt Eszterbe"


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 11 2010 12:23pm
Quote (Anamy @ Oct 11 2010 07:21pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
MI AZ A BAJUSZ ?: DDDDD


angry hitlereztek a szobatársakkal
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 11 2010 12:26pm
Quote (KeinProblem @ 11 Oct 2010 20:14)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs636.snc4/59646_162954067065157_100000516941820_467974_741039_n.jpg

hát ezen felvisítottam  : D



ez josheide


[rettentőjópoén] ÉS A HÁTSÓ??????? [/rettentőjópoén]
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 11 2010 12:30pm
Quote (H4xooR @ 11 Oct 2010 20:23)
unknow üzenete:
*ja ezen égek még ki
*vagy 4x volt olyan
*h megebeszéltünk vmit
*és 10 perccel előtte felhív h jaj mégse jó mert
*szerepjáték
*meg
*kardot csinál
*meg kutyát basznak hogy droppolja a méhét, amiből magic hat készül és azt tovább lehet fejleszteni szamárfaszból, hogy 2 vel több sp-t kapj, ha a burkolt fagecivel orrbakúrod anyád

------

bandi@melo says:
most írtam levelet, hogy kellene 9 voltos elem a kábelteszterbe
bandi@melo says:
outlook helyesírás ellenőrző javaslata: "kábelt Eszterbe"


:DDDDDDDDDDD


lóóóóóól, szep szokincs :~ irigylem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 11 2010 12:33pm
Quote (KeinProblem @ 11 Oct 2010 20:14)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs636.snc4/59646_162954067065157_100000516941820_467974_741039_n.jpg

hát ezen felvisítottam  : D



ez josheide


Te ki a faszom vagy?
Go Back To Magyar Topic List
Prev19179189199209215001Next
Closed New Topic New Poll