Quote (hedgehogsword @ 11 Oct 2010 18:50)
tegnap óta fáj a fejem, eléggé nyilall bele, és tegnap bevertem a fejem de nem emlékszem már hogy előbb volt-e mint a fejfájás vagy már fájt mikor bevertem.. de összekoccantak tőle a fogaim szóval akár az is lehetett. Ez lehet agyrázkódás?

mert se hányinger, se semmi, csak fáj a fejem mint álat. na majd ha holnap nem múlik el akkor orvos >.<
háromszor volt agyrázkódásom / repedt meg a koponyám vagy ilyesmi, én utána szédültem, aztán simán fájt a fejem, meg talán kis láz is felléphet, imo simán lehet agyrázkódás.