Quote (bbaallaaggee @ 19 Feb 2011 18:35)
nem tudod, hogy hogy hívják a volt osztálytársaidat????
jó teste meg jók a cicik de amúgy megint én vagyok az akadékoskodó köcsög, de elég wtf feje van
de igen, de talán nem akarom kitárni itt mindenki előtt
habár tökmindegy. ők nem a Somogyi ikrek?