d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19179189199209211856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 19 2011 07:40am
csak nekem nem áll fel a mazsorettesekre??
Member
Posts: 1,084
Joined: Nov 8 2008
Gold: 0.00
Feb 19 2011 10:47am
Quote (Vismajor @ 9 Feb 2011 17:31)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/36293_1309177095583_1415262709_692174_5154691_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/71779_1409986495755_1415262709_913696_5106167_n.jpg


lol te honnan ismered ezt a csajt?
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 19 2011 10:57am

Quote (Rezs @ 19 Feb 2011 19:13)
LOL
kell!!!!



neked itt a tesója :D

This post was edited by RedBlueDevils on Feb 19 2011 11:25am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 19 2011 11:13am
Quote (RedBlueDevils @ Feb 19 2011 04:57pm)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179494_169880379724131_100001065098300_373531_2231749_n.jpg


LOL
kell!!!!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2011 11:33am
pm-me hogy hívják őket
lehet hogy a volt osztálytársaim :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 19 2011 11:35am
Quote (tevetava @ 19 Feb 2011 19:33)
pm-me hogy hívják őket
lehet hogy a volt osztálytársaim :D


nem tudod, hogy hogy hívják a volt osztálytársaidat????
jó teste meg jók a cicik de amúgy megint én vagyok az akadékoskodó köcsög, de elég wtf feje van
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2011 11:36am
Quote (bbaallaaggee @ 19 Feb 2011 18:35)
nem tudod, hogy hogy hívják a volt osztálytársaidat????
jó teste meg jók a cicik de amúgy megint én vagyok az akadékoskodó köcsög, de elég wtf feje van


de igen, de talán nem akarom kitárni itt mindenki előtt
habár tökmindegy. ők nem a Somogyi ikrek?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2011 11:37am
Quote (bbaallaaggee @ 19 Feb 2011 19:35)
nem tudod, hogy hogy hívják a volt osztálytársaidat????
jó teste meg jók a cicik de amúgy megint én vagyok az akadékoskodó köcsög, de elég wtf feje van


Elsőnek imo nincs gond a fejével, a másodiknak viszont igen.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 19 2011 11:39am
Quote (Baleee @ 19 Feb 2011 19:37)
Elsőnek imo nincs gond a fejével, a másodiknak viszont igen.


sztem meg ikrek és akkor tök ugyan olyan a fejük, csak más szögből van fotózva :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 19 2011 11:41am
Quote (RedBlueDevils @ Feb 19 2011 04:57pm)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179494_169880379724131_100001065098300_373531_2231749_n.jpg


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/40721_110800998983646_100001612388201_77202_4727359_n.jpg
neked itt a tesója :D


nekem az első kell.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19179189199209211856Next
Add Reply New Topic New Poll