tegnap óta fáj a fejem, eléggé nyilall bele, és tegnap bevertem a fejem de nem emlékszem már hogy előbb volt-e mint a fejfájás vagy már fájt mikor bevertem.. de összekoccantak tőle a fogaim szóval akár az is lehetett. Ez lehet agyrázkódás?

mert se hányinger, se semmi, csak fáj a fejem mint álat. na majd ha holnap nem múlik el akkor orvos >.<