d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19169179189199205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 11 2010 08:28am
basszameg, mekkorát doublepostoltam véletlenül :F
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 11 2010 08:39am
nwm done ^^

This post was edited by Anamy on Oct 11 2010 08:41am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 11 2010 08:44am
faszomat ebbe a szar routerbe már :mad:
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 11 2010 09:03am
Quote (bajcli @ 11 Oct 2010 16:28)
basszameg, mekkorát doublepostoltam véletlenül :F


ha ugyvesszuk triple.. xd
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 11 2010 09:07am
Quote (ubul @ 11 Oct 2010 17:03)
ha ugyvesszuk triple.. xd


annyi baj legyen, +1 post még nem ártott meg senkinek :mellow:
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
Oct 11 2010 09:24am
ma benneleszek valami online magazin videójában
odajöttek hozzám erzsin kérdezősködni a magyar focirol meg a holnapi meccsről
de már elfelejtettem melyik online magazin volt :(
meg kéne találni
10 fg a megtalálónak!

This post was edited by mondanivalo on Oct 11 2010 09:24am
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 11 2010 09:49am
Quote (mondanivalo @ 11 Oct 2010 17:24)
ma benneleszek valami online magazin videójában
odajöttek hozzám erzsin kérdezősködni a magyar focirol meg a holnapi meccsről
de már elfelejtettem melyik online magazin volt :(
meg kéne találni
10 fg a megtalálónak!


sportgeza?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 11 2010 10:50am
tegnap óta fáj a fejem, eléggé nyilall bele, és tegnap bevertem a fejem de nem emlékszem már hogy előbb volt-e mint a fejfájás vagy már fájt mikor bevertem.. de összekoccantak tőle a fogaim szóval akár az is lehetett. Ez lehet agyrázkódás? :o mert se hányinger, se semmi, csak fáj a fejem mint álat. na majd ha holnap nem múlik el akkor orvos >.<
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 11 2010 11:07am
Quote (hedgehogsword @ 11 Oct 2010 18:50)
tegnap óta fáj a fejem, eléggé nyilall bele, és tegnap bevertem a fejem de nem emlékszem már hogy előbb volt-e mint a fejfájás vagy már fájt mikor bevertem.. de összekoccantak tőle a fogaim szóval akár az is lehetett. Ez lehet agyrázkódás? :o mert se hányinger, se semmi, csak fáj a fejem mint álat. na majd ha holnap nem múlik el akkor orvos >.<


mindenkinek az faj ami a leggyengebb =(
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 11 2010 11:21am
Quote (hedgehogsword @ Oct 11 2010 05:50pm)
tegnap óta fáj a fejem, eléggé nyilall bele, és tegnap bevertem a fejem de nem emlékszem már hogy előbb volt-e mint a fejfájás vagy már fájt mikor bevertem.. de összekoccantak tőle a fogaim szóval akár az is lehetett. Ez lehet agyrázkódás? :o mert se hányinger, se semmi, csak fáj a fejem mint álat. na majd ha holnap nem múlik el akkor orvos >.<


^^
nem lehet
Go Back To Magyar Topic List
Prev19169179189199205001Next
Closed New Topic New Poll