d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19169179189199201856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 19 2011 05:29am
Quote (zsansaccount @ 19 Feb 2011 12:24)
képek szép nőkről topicba _2 és fél oldal szöveg_ után bepostolsz egy megvert kurvát... zsír.


amúgy miről megy a vita?


hogy megdukod-e ricit



btw már volt, de legalább ontopic


This post was edited by CyberPunk666 on Feb 19 2011 05:29am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2011 06:07am



This post was edited by Baleee on Feb 19 2011 06:17am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 19 2011 07:06am
Quote (zsansaccount @ 19 Feb 2011 13:24)
képek szép nőkről topicba _2 és fél oldal szöveg_ után bepostolsz egy megvert kurvát... zsír.


amúgy miről megy a vita?


ha bárki másról lenne szó elnézném de mivel a barátomról beszélsz nem kéne kurvázni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 19 2011 07:07am
Quote (Baleee @ Feb 19 2011 01:07pm)
http://lp1.pinkbike.org/p4pb6198972/p4pb6198972.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179864_139387512790129_100001566442253_243108_6867306_n.jpg


mekkora szöveg :DDDD
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 19 2011 07:07am
Quote (Namechange @ 19 Feb 2011 15:06)
ha bárki másról lenne szó elnézném de mivel a barátomról beszélsz nem kéne kurvázni


oké de miért verted meg?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2011 07:11am
Quote (Namechange @ 19 Feb 2011 15:06)
ha bárki másról lenne szó elnézném de mivel a barátomról beszélsz nem kéne kurvázni


Ettől még rusnya.

Quote (bbaallaaggee @ 19 Feb 2011 15:07)
oké de miért verted meg?


Kiment a konyhából.

This post was edited by Baleee on Feb 19 2011 07:11am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 19 2011 07:19am
Quote (Baleee @ Feb 19 2011 01:07pm)
http://lp1.pinkbike.org/p4pb6198972/p4pb6198972.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179864_139387512790129_100001566442253_243108_6867306_n.jpg



ezaz én volt osztályomé, csúnyábbak :DD
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 19 2011 07:20am
Quote (Baleee @ 19 Feb 2011 15:11)
Ettől még rusnya.



Kiment a konyhából.




ja
szerintemis.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2011 07:20am
Quote (Namechange @ 19 Feb 2011 15:20)
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/25753_109981572346995_100000054590128_245406_350039_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/35780_140866889258463_100000054590128_397912_471791_n.jpg
ja
szerintemis.


Még mindig az. :(
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 19 2011 07:22am
Quote (Baleee @ 19 Feb 2011 15:20)
Még mindig az. :(


k :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev19169179189199201856Next
Add Reply New Topic New Poll