d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19159169179189195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2010 11:10pm
Quote (TouchCow @ 11 Oct 2010 03:04)
Összejöttem egy csajjal, akinek van egy 3 éves kapcsolata. A csaj azt ígérte, hogy dobja a paliát értem, de már vagy 2 hete semmi nem történt.
A csaj pasia nemrég bejelölt faszkönyvön, nem értem miért, nem is ismerem... de így legalább tudom, hogy kivel jár a csaj.
Olyan dolgokat, üzeneteket, beszélgetéseket tudnék neki mutatni...


Mit tegyek? Hagyjam a faszba, és várjam meg, amíg tényleg dobja, vagy basszam szét a már amúgy is szar kapcsolatukat?


dobd a csajt. ha mással megteszi, veled is meg fogja...
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 11 2010 01:09am


:thumbsup:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 11 2010 04:06am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Oct 2010 07:10)
dobd a csajt. ha mással megteszi, veled is meg fogja...


Quote (Flutter @ 11 Oct 2010 05:47)
hagyd talonban


Quote (Rezs @ 11 Oct 2010 03:19)
én ilyen csajjal nem foglalkoznék

jóéjt



én se komoly kapcsolatot tervezek, csak legyen kit dugni
de a kérdés, hogy szétszivassam, vagy ne?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 11 2010 04:08am
Quote (TouchCow @ 11 Oct 2010 11:06)
én se komoly kapcsolatot tervezek, csak legyen kit dugni
de a kérdés, hogy szétszivassam, vagy ne?


ha nem áll fenn a veszélye, hogy beleszeretsz akkor tekintheted lyukként szerintem lelkiismeret furdalás nélkül.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 11 2010 04:09am
Quote (ace07 @ 11 Oct 2010 12:08)
ha nem áll fenn a veszélye, hogy beleszeretsz akkor tekintheted lyukként szerintem lelkiismeret furdalás nélkül.


Eleinte így volt, de most, hogy látom mi a helyzet... Már másként nem is tudok tekinteni rá, mint lyukként, vagy porszívóként.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 11 2010 04:11am
Quote (TouchCow @ 11 Oct 2010 11:09)
Eleinte így volt, de most, hogy látom mi a helyzet... Már másként nem is tudok tekinteni rá, mint lyukként, vagy porszívóként.


akkor innen egyértelmű a dolog :D
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Oct 11 2010 05:02am
dupla info. Fuck yeah
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 11 2010 07:28am
Quote (LaserBack @ 11 Oct 2010 13:02)
dupla info. Fuck yeah


azon lehet aludni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 11 2010 08:27am
bazdmeg de hideg van a lakásban :F
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 11 2010 08:28am
basszameg, de hideg van a lakásban :F
Go Back To Magyar Topic List
Prev19159169179189195001Next
Closed New Topic New Poll