Quote (TouchCow @ 11 Oct 2010 03:04)
Összejöttem egy csajjal, akinek van egy 3 éves kapcsolata. A csaj azt ígérte, hogy dobja a paliát értem, de már vagy 2 hete semmi nem történt.
A csaj pasia nemrég bejelölt faszkönyvön, nem értem miért, nem is ismerem... de így legalább tudom, hogy kivel jár a csaj.
Olyan dolgokat, üzeneteket, beszélgetéseket tudnék neki mutatni...
Mit tegyek? Hagyjam a faszba, és várjam meg, amíg tényleg dobja, vagy basszam szét a már amúgy is szar kapcsolatukat?
dobd a csajt. ha mással megteszi, veled is meg fogja...