d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19159169179189193048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 31 2010 08:36am
Quote (banyek @ Jan 31 2010 03:34pm)
nem hiszem hogy ez mindenkire igaz lenne.Aki magát adja arra biztos igaz állítás de aki csak poénkodni próbál,magának vagy másnak arra nem


Ha neked az a poén, hogy beírod néha, hogy "gicáááá", akkor nagyon fos a humorérzéked. De úgy látom nagyon erősen körbebástyáztad a kis mentális várad, úgyhogy nem is ostromlom tovább.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 31 2010 08:38am
Quote (beni @ 31 Jan 2010 15:36)
Ha neked az a poén, hogy beírod néha, hogy "gicáááá", akkor nagyon fos a humorérzéked. De úgy látom nagyon erősen körbebástyáztad a kis mentális várad, úgyhogy nem is ostromlom tovább.


mindenkinek más vicces,ez már párszor itt is kiderült..
A giccában tudod mi a jó? Bárhova behányhatom, valamelyik ősretard hippi azonnal ugrani fog rá és lehet röhögni a sok baromságon amit összehoz.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 31 2010 08:41am
Quote (banyek @ Jan 31 2010 03:38pm)
mindenkinek más vicces,ez már párszor itt is kiderült..
A giccában tudod mi a jó? Bárhova behányhatom, valamelyik ősretard hippi azonnal ugrani fog rá és lehet röhögni a sok baromságon amit összehoz.


Kérdés hogy ki nevet kin.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 31 2010 08:42am
Quote (banyek @ Jan 31 2010 03:38pm)
mindenkinek más vicces,ez már párszor itt is kiderült..
A giccában tudod mi a jó? Bárhova behányhatom, valamelyik ősretard hippi azonnal ugrani fog rá és lehet röhögni a sok baromságon amit összehoz.


szerintem geci kurvaunalmas már
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 31 2010 08:42am
Quote (banyek @ 31 Jan 2010 15:38)
mindenkinek más vicces,ez már párszor itt is kiderült..
A giccában tudod mi a jó? Bárhova behányhatom, valamelyik ősretard hippi azonnal ugrani fog rá és lehet röhögni a sok baromságon amit összehoz.


néha meg az a bajod, hogy állandóan gica a téma. rendben.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 31 2010 08:46am
Quote (Nerz8 @ 31 Jan 2010 15:42)
néha meg az a bajod, hogy állandóan gica a téma. rendben.

nem mindegy hogy miként van kezelve a téma...
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 31 2010 08:47am
Quote (banyek @ Jan 31 2010 03:26pm)
beni-beni-beni....
ez csak egy fórum....
Amíg nincs értelmes téma addig senki ne várjon tőlem értelmes hozzászólást.
A giccázást meg felejtsétek már el,az elején vicces volt hogy ugrotok rá,de már az is lejárt. Gicca=+1,mesh,rici,care,spam....


a giccázással nekem nincs semmi gondom :) igazából senkivel sincs olyan nagy gondom

This post was edited by sunnymarcell on Jan 31 2010 08:48am
Banned
Posts: 612
Joined: Jan 30 2010
Gold: 0.00
Jan 31 2010 08:51am
Quote (sunnymarcell @ Jan 31 2010 03:47pm)
a giccázással nekem nincs semmi gondom :) igazából senkivel sincs olyan nagy gondom


irigyellek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 31 2010 08:52am
Quote (sunnymarcell @ Jan 31 2010 03:47pm)
a giccázással nekem nincs semmi gondom :) igazából senkivel sincs olyan nagy gondom


keveset voltál köztünk, itt már mindenki szarfaszú valamiért
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 31 2010 08:54am
Quote (lacketto @ Jan 31 2010 03:52pm)
keveset voltál köztünk, itt már mindenki szarfaszú valamiért


én is, engem mindenki utál
Go Back To Magyar Topic List
Prev19159169179189193048Next
Closed New Topic New Poll