Quote (beni @ 31 Jan 2010 15:36)
Ha neked az a poén, hogy beírod néha, hogy "gicáááá", akkor nagyon fos a humorérzéked. De úgy látom nagyon erősen körbebástyáztad a kis mentális várad, úgyhogy nem is ostromlom tovább.
mindenkinek más vicces,ez már párszor itt is kiderült..
A giccában tudod mi a jó? Bárhova behányhatom, valamelyik ősretard hippi azonnal ugrani fog rá és lehet röhögni a sok baromságon amit összehoz.