Quote (Aston @ 18 Feb 2011 21:36)
hát most nem akarok veled vitába folyni, hogy mi a különbség az általánosítás-statisztikázás és a gyakorlat között avagy hogy léteznek kivételek. lehet, hogy te olyan vagy, de én nem. én egy borzasztóan lélekközpontú ember vagyok és borzasztóan vigyázok a saját és a barátnőm lelkére is, hogy azok ne sérüljenek. ha félrekúrni, akkor azzal először a sajátomnak adnék egy pofont, majd ha a kedvesem is megtudja, akkor az övének is egy.
itt most ebben a topicban a megbasznád-e alatt nyilván nem azt kell érteni, hogy megcsalnád-e a barátnődet, hanem azt, hogy egyébként a nő külsőre vonzó-e szexuálisan vagy sem. Szerintem teljesen felesleges , ilyen faszságokba belemenni.
Quote (bbaallaaggee @ 18 Feb 2011 21:40)
óvodás kisköcsög vagyok
viszont nem látom a képeket
te meg minek hergeled? tök felesleges.
This post was edited by CyberPunk666 on Feb 18 2011 02:55pm