d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19159169179189191856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 18 2011 02:36pm
Quote (bbaallaaggee @ 18 Feb 2011 21:32)
ezt úgy mondom, hogy bármikor beleszerethetsz szinte bárkibe, és olyankor szebbnek, jobbnak, tökéletesebbnek látod mint az aktuális partnered, és nem mindig gondolkodik el az ember azon, hogy mit szabad és mit nem.


hát most nem akarok veled vitába folyni, hogy mi a különbség az általánosítás-statisztikázás és a gyakorlat között avagy hogy léteznek kivételek. lehet, hogy te olyan vagy, de én nem. én egy borzasztóan lélekközpontú ember vagyok és borzasztóan vigyázok a saját és a barátnőm lelkére is, hogy azok ne sérüljenek. ha félrekúrni, akkor azzal először a sajátomnak adnék egy pofont, majd ha a kedvesem is megtudja, akkor az övének is egy.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 18 2011 02:38pm
Quote (Aston @ 18 Feb 2011 22:36)
hát most nem akarok veled vitába folyni, hogy mi a különbség az általánosítás-statisztikázás és a gyakorlat között avagy hogy léteznek kivételek. lehet, hogy te olyan vagy, de én nem. én egy borzasztóan lélekközpontú ember vagyok és borzasztóan vigyázok a saját és a barátnőm lelkére is, hogy azok ne sérüljenek. ha félrekúrni, akkor azzal először a sajátomnak adnék egy pofont, majd ha a kedvesem is megtudja, akkor az övének is egy.


jó hát azért én sem csaltam meg minden barátnőmet
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 18 2011 02:39pm
Quote (Aston @ 18 Feb 2011 21:36)
hát most nem akarok veled vitába folyni, hogy mi a különbség az általánosítás-statisztikázás és a gyakorlat között avagy hogy léteznek kivételek. lehet, hogy te olyan vagy, de én nem. én egy borzasztóan lélekközpontú ember vagyok és borzasztóan vigyázok a saját és a barátnőm lelkére is, hogy azok ne sérüljenek. ha félrekúrni, akkor azzal először a sajátomnak adnék egy pofont, majd ha a kedvesem is megtudja, akkor az övének is egy.


és ezzel pontosan énis igy vagyok

mondjuk szerintem sokat számit a kor is
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 18 2011 02:40pm
Quote (Inakwo @ 18 Feb 2011 22:39)
és ezzel pontosan énis igy vagyok

mondjuk szerintem sokat számit a kor is


óvodás kisköcsög vagyok

viszont nem látom a képeket
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 18 2011 02:54pm
Quote (Aston @ 18 Feb 2011 21:36)
hát most nem akarok veled vitába folyni, hogy mi a különbség az általánosítás-statisztikázás és a gyakorlat között avagy hogy léteznek kivételek. lehet, hogy te olyan vagy, de én nem. én egy borzasztóan lélekközpontú ember vagyok és borzasztóan vigyázok a saját és a barátnőm lelkére is, hogy azok ne sérüljenek. ha félrekúrni, akkor azzal először a sajátomnak adnék egy pofont, majd ha a kedvesem is megtudja, akkor az övének is egy.


itt most ebben a topicban a megbasznád-e alatt nyilván nem azt kell érteni, hogy megcsalnád-e a barátnődet, hanem azt, hogy egyébként a nő külsőre vonzó-e szexuálisan vagy sem. Szerintem teljesen felesleges , ilyen faszságokba belemenni.



Quote (bbaallaaggee @ 18 Feb 2011 21:40)
óvodás kisköcsög vagyok

viszont nem látom a képeket


te meg minek hergeled? tök felesleges.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 18 2011 02:55pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 18 2011 05:06pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 Feb 2011 21:54)
itt most ebben a topicban a megbasznád-e alatt nyilván nem azt kell érteni, hogy megcsalnád-e a barátnődet, hanem azt, hogy egyébként a nő külsőre vonzó-e szexuálisan vagy sem. Szerintem teljesen felesleges , ilyen faszságokba belemenni.





te meg minek hergeled? tök felesleges.


Nincs az a pénz/pina, ami ne jönne jól.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 18 2011 08:08pm
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Feb 18 2011 08:43pm
Quote (Aston @ 18 Feb 2011 22:36)
hát most nem akarok veled vitába folyni, hogy mi a különbség az általánosítás-statisztikázás és a gyakorlat között avagy hogy léteznek kivételek. lehet, hogy te olyan vagy, de én nem. én egy borzasztóan lélekközpontú ember vagyok és borzasztóan vigyázok a saját és a barátnőm lelkére is, hogy azok ne sérüljenek. ha félrekúrni, akkor azzal először a sajátomnak adnék egy pofont, majd ha a kedvesem is megtudja, akkor az övének is egy.


Quote (Inakwo @ 18 Feb 2011 22:39)
és ezzel pontosan énis igy vagyok

mondjuk szerintem sokat számit a kor is


hogy ez mennyire vissza fog még ütni :P

( értsd : te vagy a jófiú mégis szívni fogsz, mert vki nagyon csúnyán megszopat.. és igen tapasztalatból beszélek... és igen van kívétel ... és igen mi mások vagyunk, nálunk nem lesz gubanc.. de attól még szívni fogtok :D )
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2011 05:20am
Quote (Aston @ Feb 18 2011 08:06pm)
hát én sose közösülnék egy kacsával. a zoofília nem az én világom


:(

This post was edited by harcikacsa17 on Feb 19 2011 05:21am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 19 2011 05:24am
Quote (Namechange @ 19 Feb 2011 04:08)
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183445_200795176598967_100000054590128_767051_2102814_n.jpg


képek szép nőkről topicba _2 és fél oldal szöveg_ után bepostolsz egy megvert kurvát... zsír.


amúgy miről megy a vita?
Go Back To Magyar Topic List
Prev19159169179189191856Next
Add Reply New Topic New Poll