d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19149159169179185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 03:37pm
Quote (Aston @ 10 Oct 2010 23:29)
holnap csapathatjuk neki te álat
én mára elrakom magam.


az tényleg életre-halálra fog szólni

Quote (Ad4mz @ 10 Oct 2010 23:35)
azért amikor velem voltál lenyelted :rolleyes:


azt mondtad attól majd jobb lesz, én meg naívan elhittem
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 10 2010 03:37pm
Quote (Ad4mz @ 10 Oct 2010 22:35)
azért amikor velem voltál lenyelted :rolleyes:


kuncogtam

Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 10 2010 04:19pm
LÓL
fifa 11ben a tehetség kutató már magyarországon is keres / talál? LÓL :D
gecijó :D

This post was edited by RedBlueDevils on Oct 10 2010 04:19pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 10 2010 05:05pm
Mentem aludni, már könnyezik a szemem a monitortól.. Joccakát!
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 10 2010 06:01pm
na akkor jóckát. 3 óra mulva felkellkelni
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 10 2010 07:04pm
Összejöttem egy csajjal, akinek van egy 3 éves kapcsolata. A csaj azt ígérte, hogy dobja a paliát értem, de már vagy 2 hete semmi nem történt.
A csaj pasia nemrég bejelölt faszkönyvön, nem értem miért, nem is ismerem... de így legalább tudom, hogy kivel jár a csaj.
Olyan dolgokat, üzeneteket, beszélgetéseket tudnék neki mutatni...


Mit tegyek? Hagyjam a faszba, és várjam meg, amíg tényleg dobja, vagy basszam szét a már amúgy is szar kapcsolatukat?

This post was edited by TouchCow on Oct 10 2010 07:05pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 07:19pm
Quote (TouchCow @ Oct 11 2010 01:04am)
Összejöttem egy csajjal, akinek van egy 3 éves kapcsolata. A csaj azt ígérte, hogy dobja a paliát értem, de már vagy 2 hete semmi nem történt.
A csaj pasia nemrég bejelölt faszkönyvön, nem értem miért, nem is ismerem... de így legalább tudom, hogy kivel jár a csaj.
Olyan dolgokat, üzeneteket, beszélgetéseket tudnék neki mutatni...


Mit tegyek? Hagyjam a faszba, és várjam meg, amíg tényleg dobja, vagy basszam szét a már amúgy is szar kapcsolatukat?


én ilyen csajjal nem foglalkoznék

jóéjt
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 10 2010 08:17pm
Quote (TouchCow @ Oct 11 2010 02:04am)
Összejöttem egy csajjal, akinek van egy 3 éves kapcsolata. A csaj azt ígérte, hogy dobja a paliát értem, de már vagy 2 hete semmi nem történt.
A csaj pasia nemrég bejelölt faszkönyvön, nem értem miért, nem is ismerem... de így legalább tudom, hogy kivel jár a csaj.
Olyan dolgokat, üzeneteket, beszélgetéseket tudnék neki mutatni...


Mit tegyek? Hagyjam a faszba, és várjam meg, amíg tényleg dobja, vagy basszam szét a már amúgy is szar kapcsolatukat?


Quote (Rezs @ Oct 11 2010 02:19am)
én ilyen csajjal nem foglalkoznék

jóéjt


vouch, sztem menekülj^^
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 10 2010 09:47pm
Quote (TouchCow @ Oct 11 2010 02:04am)
Összejöttem egy csajjal, akinek van egy 3 éves kapcsolata. A csaj azt ígérte, hogy dobja a paliát értem, de már vagy 2 hete semmi nem történt.
A csaj pasia nemrég bejelölt faszkönyvön, nem értem miért, nem is ismerem... de így legalább tudom, hogy kivel jár a csaj.
Olyan dolgokat, üzeneteket, beszélgetéseket tudnék neki mutatni...


Mit tegyek? Hagyjam a faszba, és várjam meg, amíg tényleg dobja, vagy basszam szét a már amúgy is szar kapcsolatukat?


hagyd talonban
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
Oct 10 2010 10:44pm
Warn Logs for mondanivaloDate Added Notes Date Removed
10 Oct 2010 20:01 spam / flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48660324&p=325131772 in 29 days, 13
Go Back To Magyar Topic List
Prev19149159169179185001Next
Closed New Topic New Poll