d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19149159169179183048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 31 2010 08:24am
Quote (Megas_heroes @ 31 Jan 2010 16:24)
vetesd le a warnod!


nn
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 31 2010 08:24am
Quote (Ad4mz @ Jan 31 2010 03:24pm)
nn


:angry:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 31 2010 08:25am
Quote (Megas_heroes @ 31 Jan 2010 16:24)
:angry:


0% uncsi
10% kevés
30% sok

20% win
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 31 2010 08:26am
Quote (beni @ 31 Jan 2010 15:21)
magadat esetleg be tudod csapni ezzel a szöveggel, de itt senki más nem veszi be, hogy csak a fórumon adod a hülyét

most halál komolyan


beni-beni-beni....
ez csak egy fórum....
Amíg nincs értelmes téma addig senki ne várjon tőlem értelmes hozzászólást.
A giccázást meg felejtsétek már el,az elején vicces volt hogy ugrotok rá,de már az is lejárt. Gicca=+1,mesh,rici,care,spam....
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 31 2010 08:29am
Quote (banyek @ 31 Jan 2010 16:26)
beni-beni-beni....
ez csak egy fórum....
Amíg nincs értelmes téma addig senki ne várjon tőlem értelmes hozzászólást.
A giccázást meg felejtsétek már el,az elején vicces volt hogy ugrotok rá,de már az is lejárt. Gicca=+1,mesh,rici,care,spam....


noob vagy
attól, hogy nincs értelmes téma, még lehet viccesen trollkodni (amúgy meg 1-2 topik mindig van ami értelmes)
de sajnos neked ez nem megy, vegyél órákat nerd8tól

This post was edited by Ad4mz on Jan 31 2010 08:29am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 31 2010 08:30am
Quote (banyek @ Jan 31 2010 03:26pm)
beni-beni-beni....
ez csak egy fórum....
Amíg nincs értelmes téma addig senki ne várjon tőlem értelmes hozzászólást.
A giccázást meg felejtsétek már el,az elején vicces volt hogy ugrotok rá,de már az is lejárt. Gicca=+1,mesh,rici,care,spam....


Igen, ez csak egy fórum. De a postok közül - hiszed vagy nem - kitüremkedik az író személyisége.

Egyébként tudod kik jönnek ezzel a szöveggel? Akiknek sikerült valami miatt megutáltatniuk magukat és ezen kognitív disszonancia feloldását így próbálják meg elérni (sondor, extazzzy, mikes, stb). Üdv a klubjukban.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 31 2010 08:31am
Quote (beni @ Jan 31 2010 03:30pm)
Igen, ez csak egy fórum. De a postok közül - hiszed vagy nem - kitüremkedik az író személyisége.

Egyébként tudod kik jönnek ezzel a szöveggel? Akiknek sikerült valami miatt megutáltatniuk magukat és ezen kognitív disszonancia feloldását így  próbálják meg elérni (sondor, extazzzy, mikes, stb). Üdv a klubjukban.


ok
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 31 2010 08:32am
Quote (Ad4mz @ 31 Jan 2010 15:29)
noob vagy
attól, hogy nincs értelmes téma, még lehet viccesen trollkodni (amúgy meg 1-2 topik mindig van ami értelmes)
de sajnos neked ez nem megy, vegyél órákat nerd8tól


sajna butákkal nem foglalkozom, meg különben is. trolling is a art.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 31 2010 08:32am
Quote (Megas_heroes @ Jan 31 2010 03:31pm)
ok


true story
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 31 2010 08:34am
Quote (beni @ 31 Jan 2010 15:30)
Igen, ez csak egy fórum. De a postok közül - hiszed vagy nem - kitüremkedik az író személyisége.


nem hiszem hogy ez mindenkire igaz lenne.Aki magát adja arra biztos igaz állítás de aki """csak poénkodni próbál,magának vagy másnak""" arra nem
Quote (Ad4mz @ 31 Jan 2010 15:29)
noob vagy
attól, hogy nincs értelmes téma, még lehet viccesen trollkodni (amúgy meg 1-2 topik mindig van ami értelmes)
de sajnos neked ez nem megy, vegyél órákat nerd8tól


ty de kihagyom,magam vagyok,azaz itt épp nem...
Nem azt mondtam hogy nincs értelmes téma,igenis van egy-kettő.(amíg valami hippi meg nem találja)

This post was edited by banyek on Jan 31 2010 08:35am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19149159169179183048Next
Closed New Topic New Poll