Quote (beni @ 31 Jan 2010 15:30)
Igen, ez csak egy fórum. De a postok közül - hiszed vagy nem - kitüremkedik az író személyisége.
nem hiszem hogy ez mindenkire igaz lenne.Aki magát adja arra biztos igaz állítás de aki """csak poénkodni próbál,magának vagy másnak""" arra nem
Quote (Ad4mz @ 31 Jan 2010 15:29)
noob vagy
attól, hogy nincs értelmes téma, még lehet viccesen trollkodni (amúgy meg 1-2 topik mindig van ami értelmes)
de sajnos neked ez nem megy, vegyél órákat nerd8tól
ty de kihagyom,magam vagyok,azaz itt épp nem...
Nem azt mondtam hogy nincs értelmes téma,igenis van egy-kettő.(amíg valami hippi meg nem találja)
This post was edited by banyek on Jan 31 2010 08:35am