d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19149159169179181856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 18 2011 02:06pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 Feb 2011 20:59)
jó, ha csücsrörít, akkor már nem is kell. pfuj, csücsöri...

Én szétbasznám akkor is ha csücsörit, sőt mondanám, hogy csücsörítsen rá a végére mikor jön a vitamin...


hát én sose közösülnék egy kacsával. a zoofília nem az én világom
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 18 2011 02:08pm
Quote (Aston @ Feb 18 2011 09:06pm)
hát én sose közösülnék egy kacsával. a zoofília nem az én világom


homosexualis rokker
Member
Posts: 8,455
Joined: Jan 10 2006
Gold: 131,600.97
Feb 18 2011 02:09pm


Quote (Taszilo.^ @ Feb 18 2011 08:08pm)
homosexualis rokker


True ! ! >
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 18 2011 02:13pm
Quote (Taszilo.^ @ 18 Feb 2011 21:08)
homosexualis rokker


mint mondtam, nem kenyerem a szodómia
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 18 2011 02:13pm
Quote (Aston @ 18 Feb 2011 21:06)
hát én sose közösülnék egy kacsával. a zoofília nem az én világom


őszintén kíváncsi lennék arra, amikor kirugdosod az ágyadból. de ne offoljunk tovább.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 18 2011 02:20pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 Feb 2011 21:13)
őszintén kíváncsi lennék arra, amikor kirugdosod az ágyadból. de ne offoljunk tovább.


ő márpedig kirugdosná az ágyból.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 18 2011 02:24pm
Quote (Nerz8 @ 18 Feb 2011 21:20)
ő márpedig kirugdosná az ágyból.


már csak azért is, mert nem vagyok a félrekúró típus.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 18 2011 02:26pm
Quote (Aston @ 18 Feb 2011 22:24)
már csak azért is, mert nem vagyok a félrekúró típus.


mindenki félrekúrós típus.

ezaz, szpemmeljetek, ezt a topikot is bezárják a gecibe, és ezt is én fogom újranyitni.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 18 2011 02:30pm
Quote (bbaallaaggee @ 18 Feb 2011 21:26)
mindenki félrekúrós típus.

ezaz, szpemmeljetek, ezt a topikot is bezárják a gecibe, és ezt is én fogom újranyitni.


ezt úgy mondod, mintha lenne benned pár életöltőnyi élettapasztalat
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 18 2011 02:32pm
Quote (Aston @ 18 Feb 2011 22:30)
ezt úgy mondod, mintha lenne benned pár életöltőnyi élettapasztalat


ezt úgy mondom, hogy bármikor beleszerethetsz szinte bárkibe, és olyankor szebbnek, jobbnak, tökéletesebbnek látod mint az aktuális partnered, és nem mindig gondolkodik el az ember azon, hogy mit szabad és mit nem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19149159169179181856Next
Add Reply New Topic New Poll