d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19139149159169175001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 10 2010 03:01pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 10 2010 03:03pm
elmentem alszcsizni mert britya balfaszkodik megint
cas
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 10 2010 03:04pm
Quote (szabika @ 10 Oct 2010 22:03)
elmentem alszcsizni mert britya balfaszkodik megint
cas


ha csak ezen múlik, fel sem kell kelned.....
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 10 2010 03:04pm
Quote (Oberon_os @ Oct 10 2010 10:04pm)
ha csak ezen múlik, fel sem kell kelned.....


halva ebred
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 03:13pm
hogy a faszban van az hogy 3 hete beteg vagyok? néha tökjól vagyok, néha köhögőgörcsöt kapok, néha nem bírok nyelni WTF MAN
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 03:14pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 10 2010 09:04pm)
halva ebred


te játcolll cod4 multit?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 10 2010 03:16pm
Quote (Rezs @ Oct 10 2010 10:14pm)
te játcolll cod4 multit?


the fuck?
lol no
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 03:17pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 10 2010 09:16pm)
the fuck?
lol no


8(
pedig úgy rémlett

kéne valami játcópalytás
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 10 2010 03:29pm
Quote (Rezs @ 10 Oct 2010 22:17)
8(
pedig úgy rémlett

kéne valami játcópalytás


holnap csapathatjuk neki te álat
én mára elrakom magam.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 10 2010 03:35pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 23:13)
hogy a faszban van az hogy 3 hete beteg vagyok? néha tökjól vagyok, néha köhögőgörcsöt kapok, néha nem bírok nyelni WTF MAN


azért amikor velem voltál lenyelted :rolleyes:
Go Back To Magyar Topic List
Prev19139149159169175001Next
Closed New Topic New Poll