Quote (Nerz8 @ May 7 2010 11:49am)
http://noob.hu/2010/05/07/1273220066266.jpg
négyesen nyílt egy ilyen thread:
http://noob.hu/2010/05/07/base1.jpg
erre:
http://noob.hu/2010/05/07/base2.png
na jó,de god tier zombiehulk 1 jól irányzott rúgással szétbassza a légszivattyút, azt baszhatja
