d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19129139149159165001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 10 2010 02:53pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 10 2010 09:50pm)
Maga a suli meg a tanárok szerintem jó, van pár hülyeség, de azok mindenhol megvannak. Mire készülsz? Btw mi érdekelne pontosabban? Meg kurva sok múlik azon is hogy te milyen vagy, szóval ennél összetettebb ez azért.



:'D

beszéljünk 10 év múlva, keke?

jó, nem akarok beképzelt fasz lenni, de te se beszélj mán hülyeségeket


te bmes vagy..és véded őket...gtks vagye?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 02:54pm
Quote (szabika @ 10 Oct 2010 22:53)
te bmes vagy..és véded őket...gtks vagye?


ÉN + BME? SYNTAX ERROR
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 10 2010 02:54pm
Quote (tevetava @ 10 Oct 2010 22:50)
True, de egyetlen dolog, ami érdekel a Matekon, és ezen a szakmán kívül, az a Capoeira.
EDIT: Még nem döntöttem el, mert van rá még ~2 évem. De ami érdekel az a számok, és a gazdaság világa.


akkor menj közgázra, lényeg, hogy azt csináld, ami érdekel.
+ legyél pénzügyes, ott stronk a matek, meg gondolom, jól meg is fizetek (én legalábbis jobban felnézek a pénzügyesekre, mint az ilyen kereskedelem & marketinges balfaszokra)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 10 2010 02:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 10 2010 09:54pm)
ÉN + BME? SYNTAX ERROR


eskü valahol írtál ilyet :(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 02:57pm
Quote (szabika @ 10 Oct 2010 22:55)
eskü valahol írtál ilyet :(


nem hinném

@tevetava: szerintem is PSZ a neked való, irigyellek hogy a matek is érdekel meg jól megy :) elvielg tényleg jól megfizetnek érte, bár olyan storykat hallok ami alapján kb. tökmindegy hol végzel, de akkor is meg kell próbálni nem a véletlenre / kapcsolatokra bízni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 10 2010 02:58pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 10 2010 09:57pm)
nem hinném

@tevetava: szerintem is PSZ a neked való, irigyellek hogy a matek is érdekel meg jól megy :) elvielg tényleg jól megfizetnek érte, bár olyan storykat hallok ami alapján kb. tökmindegy hol végzel, de akkor is meg kell próbálni nem a véletlenre / kapcsolatokra bízni
én azóta utálom a matekot mióta számvitelt és pénzügyet kellett hallgatnom, szóval szerintem neki is alább fog hagyni a lendület :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 02:59pm
Quote (szabika @ 10 Oct 2010 22:58)
én azóta utálom a matekot mióta számvitelt és pénzügyet kellett hallgatnom, szóval szerintem neki is alább fog hagyni a lendület :D


tuti, de ezzel tisztában voltam akkor is mikor ide jelentkeztem, akkor is ez érdekel a leginkább
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 10 2010 02:59pm
ÉNMEG PARASZT LESZEK
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 03:00pm
Quote (Oberon_os @ 10 Oct 2010 22:59)
ÉNMEG PARASZT LESZEK


már az vagy :XDXDXD
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 10 2010 03:01pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 22:00)
már az vagy :XDXDXD


jó, de papírom is lesz róla, + pénzt is kapok majd érte!!444
Go Back To Magyar Topic List
Prev19129139149159165001Next
Closed New Topic New Poll