Quote (tevetava @ 10 Oct 2010 22:50)
True, de egyetlen dolog, ami érdekel a Matekon, és ezen a szakmán kívül, az a Capoeira.
EDIT: Még nem döntöttem el, mert van rá még ~2 évem. De ami érdekel az a számok, és a gazdaság világa.
akkor menj közgázra, lényeg, hogy azt csináld, ami érdekel.
+ legyél pénzügyes, ott stronk a matek, meg gondolom, jól meg is fizetek (én legalábbis jobban felnézek a pénzügyesekre, mint az ilyen kereskedelem & marketinges balfaszokra)