Quote (tevetava @ 10 Oct 2010 22:46)
Látom vannak itt közgázasok. Mi a vélemény róla? Oda készülök én is, de eddig szinte csak rosszat hallottam.
EDIT: Nem szinte, csak rosszat hallottam.
Maga a suli meg a tanárok szerintem jó, van pár hülyeség, de azok mindenhol megvannak. Mire készülsz? Btw mi érdekelne pontosabban? Meg kurva sok múlik azon is hogy te milyen vagy, szóval ennél összetettebb ez azért.
Quote (szabika @ 10 Oct 2010 22:48)
ha most akarod elkezdeni, ne tedd
a te generációd már ehen hal belőle
:'D
beszéljünk 10 év múlva, keke?
jó, nem akarok beképzelt fasz lenni, de te se beszélj mán hülyeségeket
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 10 2010 02:52pm