d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19119129139149155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Oct 10 2010 02:41pm
Quote (Fezmin @ 10 Oct 2010 22:38)
Nem sokat járok mostanában a Subra... és most veszem észre nagyon elszaporodtak a warnok!  :o :)
Rosszalkodtok komisz kölykök? :P


nem, csak ny*******ik moderálnak

Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 10 2010 02:42pm
kurva anyátok
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Oct 10 2010 02:42pm
Quote (Imdeth @ 10 Oct 2010 22:41)
nem, csak ny*******ik moderálnak


ny uszimac ik? :)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 10 2010 02:42pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 18:54)
:wub: :hug:

mondjuk nem tudom hogy miért várják el hogy a kisujjunkból kiszopjuk hogy hogyan kell hivatkozni egy beadandóban, még szerencse hogy vannak ilyen okos barátaim.


ja, azt én is utáltam közgázon eleinte (vállgazdból kellett állandóan ilyen szarokat írni + félév végére egy 15-20 oldalas beadandót), főleg hogy van APA meg MLA formátum is (bár ott nemtom, használják-e őket), és semmit nem mondtak ezekről...
asszem, tanulás és kutatásmódszertanon mintha már lett volna, de az már kb eső után köpönyeg...
aztán normálisan kb az elte-btkn tanultam meg írni.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 02:44pm
Quote (bajcli @ 10 Oct 2010 22:42)
ja, azt én is utáltam közgázon eleinte (vállgazdból kellett állandóan ilyen szarokat írni + félév végére egy 15-20 oldalas beadandót), főleg hogy van APA meg MLA formátum is (bár ott nemtom, használják-e őket), és semmit nem mondtak ezekről...
asszem, tanulás és kutatásmódszertanon mintha már lett volna, de az már kb eső után köpönyeg...
aztán normálisan kb az elte-btkn tanultam meg írni.


hát én már itt baszakodok ezzel 6 óta (jó, mondjuk nem a legeredményesebb jsp meg tv mellett írni), lassan kész vagyok vele, még kicsit utánaolvasok meg formázgatom, de innentől kezdve úgy veszem hogy mindent megtettem, és leszarom.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2010 02:46pm
Látom vannak itt közgázasok. Mi a vélemény róla? Oda készülök én is, de eddig szinte csak rosszat hallottam.
EDIT: Nem szinte, csak rosszat hallottam.

This post was edited by tevetava on Oct 10 2010 02:46pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 10 2010 02:48pm
Quote (tevetava @ Oct 10 2010 09:46pm)
Látom vannak itt közgázasok. Mi a vélemény róla? Oda készülök én is, de eddig szinte csak rosszat hallottam.
EDIT: Nem szinte, csak rosszat hallottam.


ha most akarod elkezdeni, ne tedd

a te generációd már ehen hal belőle
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 02:50pm
Quote (tevetava @ 10 Oct 2010 22:46)
Látom vannak itt közgázasok. Mi a vélemény róla? Oda készülök én is, de eddig szinte csak rosszat hallottam.
EDIT: Nem szinte, csak rosszat hallottam.


Maga a suli meg a tanárok szerintem jó, van pár hülyeség, de azok mindenhol megvannak. Mire készülsz? Btw mi érdekelne pontosabban? Meg kurva sok múlik azon is hogy te milyen vagy, szóval ennél összetettebb ez azért.

Quote (szabika @ 10 Oct 2010 22:48)
ha most akarod elkezdeni, ne tedd

a te generációd már ehen hal belőle


:'D

beszéljünk 10 év múlva, keke?

jó, nem akarok beképzelt fasz lenni, de te se beszélj mán hülyeségeket

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 10 2010 02:52pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2010 02:50pm
Quote (szabika @ Oct 10 2010 09:48pm)
ha most akarod elkezdeni, ne tedd

a te generációd már ehen hal belőle


True, de egyetlen dolog, ami érdekel a Matekon, és ezen a szakmán kívül, az a Capoeira.
EDIT: Még nem döntöttem el, mert van rá még ~2 évem. De ami érdekel az a számok, és a gazdaság világa.

This post was edited by tevetava on Oct 10 2010 02:51pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 10 2010 02:51pm
Quote (Ad4mz @ Oct 10 2010 09:42pm)
kurva anyátok


semmi flame, de reportoltalak
Go Back To Magyar Topic List
Prev19119129139149155001Next
Closed New Topic New Poll