Semmi kedvem ma dolgozni, és de messze van még este 9...
Quote (Frostler @ Jan 31 2010 01:00pm)
ajaj
Tessék engem nagyon sajnálni!

Ti biztos otthon punnyadtok, én meg mint látjátok keményen dolgozom...
This post was edited by Fezmin on Jan 31 2010 05:01am