Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 18:05)
ha egy honlapot kell elemeznem, akkor minden egy különböző linknél rakjam be lábjegyzetbe, vagy csak a végén, hogy felhasznált irodalom: mol.hu?
nem kéne linkenként, de a "felhasznált irodalom" is erős kicsit, főleg ha azt a honlapot kell elemezned.
a forrás MÁSODLAGOS forrást jelent, valami olyan dokumentum, amit felhasználsz, hogy az elsődleges (primer szöveg) lószart elemezd
This post was edited by bajcli on Oct 10 2010 10:53am