d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19109119129139145001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 10 2010 10:52am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 18:05)
ha egy honlapot kell elemeznem, akkor minden egy különböző linknél rakjam be lábjegyzetbe, vagy csak a végén, hogy felhasznált irodalom: mol.hu?


nem kéne linkenként, de a "felhasznált irodalom" is erős kicsit, főleg ha azt a honlapot kell elemezned.
a forrás MÁSODLAGOS forrást jelent, valami olyan dokumentum, amit felhasználsz, hogy az elsődleges (primer szöveg) lószart elemezd

This post was edited by bajcli on Oct 10 2010 10:53am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 10:54am
Quote (bajcli @ 10 Oct 2010 18:52)
nem kéne linkenként, de a "felhasznált irodalom" is erős kicsit, főleg ha azt a honlapot kell elemezned.
a forrás MÁSODLAGOS forrást jelent, valami olyan dokumentum, amit felhasznált, hogy az elsődleges (primer szöveg) lószart elemezd


:wub: :hug:

mondjuk nem tudom hogy miért várják el hogy a kisujjunkból kiszopjuk hogy hogyan kell hivatkozni egy beadandóban, még szerencse hogy vannak ilyen okos barátaim.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 01:45pm
éppen most akar lefagyni az open office amin írom a beadandót, ezt jelzésnek veszem hogy mára elég, de hogyha elveszik amit írtam akkor valakit megölök
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 10 2010 01:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 21:45)
éppen most akar lefagyni az open office amin írom a beadandót, ezt jelzésnek veszem hogy mára elég, de hogyha elveszik amit írtam akkor valakit megölök


en eddig nem artottam neked, ne engem pls
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 10 2010 01:52pm
Quote (Vismajor @ 10 Oct 2010 18:44)
KB ez
1 hónapos digidugi után(ő sátoraljaújhely én földvár) adtam neki egy telót amin ignyen beszéltünk
aztán felhívott a vodafone h letiltották a kártyát mert meugrott a számla...mondom az mit is jelent?hát, hogy 360k lett 4 óra alatt. Mondom okj :D vmi smseket küldözgetett 1k/db áron


Miért nem vered le a hülye ribancon?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 01:53pm
Quote (ubul @ 10 Oct 2010 21:47)
en eddig nem artottam neked, ne engem pls


nem veszett el csak 1 mondat, ezt megúsztad
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 10 2010 01:54pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 21:53)
nem veszett el csak 1 mondat, ezt megúsztad


oh tenksz
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Oct 10 2010 02:26pm
hallotam ahogy syl feljött ventrire,valamit motyog,mondo nem válaszolok,még 10 perc van a TBBTből,erre 2 percen belül lelép.

na mindegy,afk alszás.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Oct 10 2010 02:38pm
Nem sokat járok mostanában a Subra... és most veszem észre nagyon elszaporodtak a warnok! :o :)
Rosszalkodtok komisz kölykök? :P
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 02:39pm
Quote (Fezmin @ 10 Oct 2010 22:38)
Nem sokat járok mostanában a Subra... és most veszem észre nagyon elszaporodtak a warnok!  :o :)
Rosszalkodtok komisz kölykök? :P


én nem :angel:
Go Back To Magyar Topic List
Prev19109119129139145001Next
Closed New Topic New Poll