Quote (josheide @ Oct 10 2010 05:02pm)
full story plz
Quote (ElCapitano @ Oct 10 2010 05:20pm)
aszem adott egy előfizetéses telefont a csajnak az meg 0-24 beszélt rajta
KB ez
1 hónapos digidugi után(ő sátoraljaújhely én földvár) adtam neki egy telót amin ignyen beszéltünk
aztán felhívott a vodafone h letiltották a kártyát mert meugrott a számla...mondom az mit is jelent?hát, hogy 360k lett 4 óra alatt. Mondom okj

vmi smseket küldözgetett 1k/db áron