d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19099109119129135001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 10 2010 10:24am
Quote (ElCapitano @ 10 Oct 2010 18:20)
aszem adott egy előfizetéses telefont a csajnak az meg 0-24 beszélt rajta


kedves kislany
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 10:25am
Quote (ubul @ Oct 10 2010 04:24pm)
kedves kislany


Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 10 2010 10:26am
Quote (Rezs @ 10 Oct 2010 18:25)
http://m.blog.hu/du/dudenbuch/image/koala4.jpg


szep maci, jarunk?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 10:29am
Quote (ubul @ Oct 10 2010 04:26pm)
szep maci, jarunk?


http://www.youtube.com/watch?v=aUc8ACrVPX4
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 10 2010 10:31am
Quote (Rezs @ 10 Oct 2010 18:29)


kedvencem, lasd "Milyen Zenet Hallgatsz Eppen?" topic (miert postoltad ide is?)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 10:31am
Quote (Aston @ 10 Oct 2010 18:15)
hát ez nagyon jó kérdés. ha kurva hivatalos az okriat, amit összeírsz, akkor az utolsó oldal lábjegyzetében felsorolhatod iylen [1], [2]  formátumban, hogy mi-mi.
Amúgy szerintem nem indokolt minden kis lófaszhoz direkt linket adni.
Ismerősöm középsulis töri házidoga végére annyit írt: "Felhasznált forrás(ok): http://www.google.co.hu) és csá : D


:DDDD ez epic

mondjuk én középsuliban nem is hivatkoztam kb., ez az első beadandóm egyetemen, szóval itt azért nem akarok rögtön rossz benyomást kelteni : )
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 10:33am
Quote (ubul @ Oct 10 2010 04:31pm)
kedvencem, lasd "Milyen Zenet Hallgatsz Eppen?" topic (miert postoltad ide is?)


mert tetszik
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 10 2010 10:34am
Quote (Rezs @ 10 Oct 2010 18:33)
mert tetszik


ok
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 10 2010 10:44am
Quote (josheide @ Oct 10 2010 05:02pm)
full story plz


Quote (ElCapitano @ Oct 10 2010 05:20pm)
aszem adott egy előfizetéses telefont a csajnak az meg 0-24 beszélt rajta


KB ez
1 hónapos digidugi után(ő sátoraljaújhely én földvár) adtam neki egy telót amin ignyen beszéltünk
aztán felhívott a vodafone h letiltották a kártyát mert meugrott a számla...mondom az mit is jelent?hát, hogy 360k lett 4 óra alatt. Mondom okj :D vmi smseket küldözgetett 1k/db áron
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Oct 10 2010 10:45am
Quote (Vismajor @ 10 Oct 2010 18:44)
KB ez
1 hónapos digidugi után(ő sátoraljaújhely én földvár) adtam neki egy telót amin ignyen beszéltünk
aztán felhívott a vodafone h letiltották a kártyát mert meugrott a számla...mondom az mit is jelent?hát, hogy 360k lett 4 óra alatt. Mondom okj :D vmi smseket küldözgetett 1k/db áron


kegyetlen a noi egyed
Go Back To Magyar Topic List
Prev19099109119129135001Next
Closed New Topic New Poll