d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev19091929394129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 25 2017 03:35pm
Quote (anyd @ Feb 25 2017 10:34pm)
Emlékeztek arra a pártra aki ellopott 3000 milliárd forintot a magánnyugdíjpénztárból? Hol vannak most? Ja hogy kormányon, akkor ilyen logikát követve lopjunk mi is, nem?


Isten őrizz!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 25 2017 03:39pm
Quote (ToldiSenior @ Feb 25 2017 10:35pm)
Isten őrizz!


Akkor hagyjuk rá az okosokra hogy kitalálják hogy csinálják, eddig azért egész jól bejött, én bízok bennük. Vannak a kommunikációban gyermekbetegségek, de így is lekőrözik bármelyik ellenzéki pártot szerintem,
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 25 2017 03:50pm
nemtudom hogy ez a toldi gyerek csak hobbiból szop fideszes faszt, vagy a tipikus nyugdíjas éljen viktor halálig ember
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 25 2017 03:52pm
Quote (TrollBoss @ Feb 25 2017 11:50pm)
nemtudom hogy ez a toldi gyerek csak hobbiból szop fideszes faszt, vagy a tipikus nyugdíjas éljen viktor halálig ember


szerintem csak egy sikeres troll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 25 2017 03:54pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Feb 25 2017 10:52pm)
szerintem csak egy sikeres troll


sikeres troll az senee volt

ez a szánalommal vegyített fideszes aktivista vagyok mert pénzt remélek a párttól talpnyalás tbh
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 25 2017 04:01pm
Quote (TrollBoss @ Feb 25 2017 11:54pm)
sikeres troll az senee volt

ez a szánalommal vegyített fideszes aktivista vagyok mert pénzt remélek a párttól talpnyalás tbh


lehet az is, de inkább csak szórakozik szerintem
foglalkozását is így fél éve váltogatja ha megnézed régebbi postjait, egyszer önkéntes katona, pár hónap múlva középsulis tanár, meg határőr, ilyesmik
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 25 2017 04:04pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Feb 25 2017 11:01pm)
lehet az is, de inkább csak szórakozik szerintem
foglalkozását is így fél éve váltogatja ha megnézed régebbi postjait, egyszer önkéntes katona, pár hónap múlva középsulis tanár, meg határőr, ilyesmik


Pap is volt regebben ha jol emlekszem.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 25 2017 04:05pm
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2017 23:33)
azért vették fél órán keresztül mert érdektelen volt
várták, hogy mikor hibázok


jolvan ennyire azért ne nyálazd a saját faszodat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2017 04:09pm
Quote (sylke @ 26 Feb 2017 00:05)
jolvan ennyire azért ne nyálazd a saját faszodat


B)
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 25 2017 04:16pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Feb 25 2017 11:01pm)
lehet az is, de inkább csak szórakozik szerintem
foglalkozását is így fél éve váltogatja ha megnézed régebbi postjait, egyszer önkéntes katona, pár hónap múlva középsulis tanár, meg határőr, ilyesmik


1997-től (harmadéves egyetemista koromtól) jövő hét keddig középiskolai angol-latin-ógörög tanár vagyok. 4 egyetemi szakon diplomáztam, PhD abszolutóriummal rendelkezem, nyelvész oklevelem is van. Öt évet egyetemen is tanítottam. 2001-ben voltam sorkatona, tartalékos tiszti tanfolyamon. Tartalékosként voltam többek között kiképző parancsnok, hiradó-informatikai beosztott, határőr is. Emellett az Igazságügyi Minisztériumban is dolgoztam angol-német-francia katonai terminológusként. Tanítottam 2 évet börtönökben is másodállásban, meg estiseknek is nyomtam érettségi felkészítést, cégeknél is nyomtam angol nyelvkurzusokat...

Március 1-től aktív katonaként felszerelek, így még három napom van politizálgatni/kommentelgetni,utána jogszabályi kötelességemnek eleget téve elnémulok :)

Szerettem ide a jsp hunsub-ra postolgatni, a többség értelmes, intelligens, vannak puerilis kommentelők, de hát hol nincsenek?

Nem tartom magam trollnak, bár jól szórakozom, beismerem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394129Next
Add Reply New Topic New Poll