d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev19091929394172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 6 2016 12:48am
Quote (TresholdOfUniverse @ 5 Oct 2016 22:45)
appokkal en is szoptam mar, es a billentyuzetet is utalom a telefonomon


Hogy hívod a serveren futó programot? Nálunk application...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 6 2016 12:56am
Quote (Akizk @ Oct 6 2016 07:48am)
Hogy hívod a serveren futó programot? Nálunk application...


Service
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Oct 6 2016 02:46am
tfw bent vagyok a munkahelyemen, es gecire nincs mit csinalnom
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 6 2016 03:02am
Quote (BOSCH_CEO @ Oct 6 2016 09:46am)
tfw bent vagyok a munkahelyemen, es gecire nincs mit csinalnom


Milyen meglepő.
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Oct 6 2016 03:23am
kar volt kerni munkat, inkabb maradtam volna nyugton meg par orat, ma ugy is csak delelott dolgozom :S
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 6 2016 04:46am
Quote (Karan2_Returned @ 6 Oct 2016 08:56)
Service


Az 1 layerrel lejjebb van sztem, de nem vagyok linux pro.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 6 2016 05:02am
Quote (Akizk @ Oct 6 2016 11:46am)
Az 1 layerrel lejjebb van sztem, de nem vagyok linux pro.


Akkor meg process.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 6 2016 07:02am
Quote (-joey- @ 6 Oct 2016 10:02)
Milyen meglepő.



Mondjuk ez eleg eros toled amikor nap mint nap a munkaido alatt mindig van idod 10percre ra ugrani a postokra
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 6 2016 07:12am
Quote (NerfHydraDPS @ 6 Oct 2016 15:02)
Mondjuk ez eleg eros toled amikor nap mint nap a munkaido alatt mindig van idod 10percre ra ugrani a postokra


Az is vicces h allandoan jara faszan lovagol. De ha neki szolnak be akkor jon az e rendorseg
Mondjuk te is inkabb dolgozzal, legyen kaveja a honatyainknak)) B)

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 6 2016 07:13am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 6 2016 07:57am
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 6 2016 02:02pm)
Mondjuk ez eleg eros toled amikor nap mint nap a munkaido alatt mindig van idod 10percre ra ugrani a postokra


Recent posts. Az utóbbi 3 napban volt 8 db. Abból kettő jarának. Gratulálok a remekül levont következtetésedhez.

Majd akkor szólalj meg, ha van értelme. Addig bőven elég az 1-2 szavas spam, amit már 4 éve megszokhattunk tőled.

This post was edited by -joey- on Oct 6 2016 08:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394172Next
Add Reply New Topic New Poll