d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev190919293944765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 15 2015 09:57am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 15 2015 09:58am
jaj geci ne is mondjátok, én is rákot kaptam albérlet keresés közben, pedig nekem még nagy igényeim se voltak, csak legyen hol aludnom, meg legyen egy saját szobám amiben csak én vagyok lehetőleg
ehhez képest egész nyáron nem találtam semmi értelmeset, de aztán homlokon csókolt fortuna és egy csaj rámírt(!!!!!!!) mert látta az egyik postomat, hogy keresek valamit, náluk meg pont üresedés volt, erre a suli utcájába konkrétan találtam egy tökéletes helyet
mindez történt augusztus 29-én, 30-án voltam megnézni és 31-én költöztem be, elsejétől meg már főiskola
szerintem életemben nem volt még ilyen szerencsém
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 15 2015 10:02am
Quote (Genthor @ 15 Jun 2015 17:57)
http://www.youtube.com/watch?v=71jriioiliA


nekem nem tetszik amikor odamegy és mondjuk pofán vágja
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 15 2015 10:02am
Quote (Genthor @ Jun 15 2015 04:57pm)
http://www.youtube.com/watch?v=71jriioiliA


inb4 ez is akkora csalódás lesz mint a 3, egy kurva jó benchmark de 15 perc után dögunalom meg 4 fajta enemy.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 15 2015 10:39am
Quote (lacketto @ 15 Jun 2015 18:02)
inb4 ez is akkora csalódás lesz mint a 3, egy kurva jó benchmark de 15 perc után dögunalom meg 4 fajta enemy.


tehát akkor olyan lenne mint az 1 meg a 2?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 15 2015 10:44am
Quote (sylke @ 15 Jun 2015 18:39)
tehát akkor olyan lenne mint az 1 meg a 2?


mondjuk akkor volt dukenukem + wolfenstein a piacon a doomon kivul
most tobb game van 1 picit
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 15 2015 10:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 15 2015 04:58pm)
jaj geci ne is mondjátok, én is rákot kaptam albérlet keresés közben, pedig nekem még nagy igényeim se voltak, csak legyen hol aludnom, meg legyen egy saját szobám amiben csak én vagyok lehetőleg
ehhez képest egész nyáron nem találtam semmi értelmeset, de aztán homlokon csókolt fortuna és egy csaj rámírt(!!!!!!!) mert látta az egyik postomat, hogy keresek valamit, náluk meg pont üresedés volt, erre a suli utcájába konkrétan találtam egy tökéletes helyet
mindez történt augusztus 29-én, 30-án voltam megnézni és 31-én költöztem be, elsejétől meg már főiskola
szerintem életemben nem volt még ilyen szerencsém


Hasonló volt nálam is ezzel a lakással. Április elején kaptam a megerősítő email-t, hogy fel vagyok véve a jelenlegi munkámra, és május 1-én kezdek. ~3 hetem volt, hogy felköltözzünk a párommal, előtte sosem voltam BP-n 1-2 napnál többet, fingom se volt mi merre. Asszem még topicot is nyitottam ide. Végighívtam kb. 10 hirdetést, szarabbnál-szarabb, aztán jött ez: új építésű, másfél szobás, tökéletesen berendezett stb. Felutaztam, megnéztem és nyélbe is ütöttük, nem volt versenyeztetés, nem csinált segget a szájából. A környék az lepra, de akkor nagyon örültem, mert ennyiért sehol nem kaptam volna még feleilyen jót sem. A főbérlőm nagyon jó fej, évente 2-3x jönnek fel, általában akkor ha szeretnék valamit, minden számlát átutalással fizetek stb.

Emiatt tart már ilyen hosszú ideje a keresés, mert ezekből nem szívesen adnék lejjebb.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 15 2015 11:17am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 15 2015 11:26am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 15 2015 12:15pm
Idejét sem tudom, hogy mikor volt olyan nap, amikor ennyire kevés dolgot csináltam, mint ma. Konkrétan SEMMIT.

Na holnap megyek állásinterjúra, legalább kipihent leszek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev190919293944765Next
Add Reply New Topic New Poll