d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev19091929394105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2014 05:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Jul 2014 12:02)
nem szarakodni jött ide, csak mostis onnan indult az egész hogy beírta a gyerek hogy >80 oldal >zero progress úgy hogy senki se szólt a szerencsétlen fejéhez előtte már 1 hete. figyeljétek meg mindjárt jön röfögni hogy DE HÁT Ő CSAK A KÉSESNEK KÖTEKSZIK DIREKT NÉHA xD hiszen az teljesen elfogadható viselkedés. most meg azjön majd hogy TI IS EZT CSINÁLJÁTOK xD de persze mi nyomorékok vagyunk ő meg nem




szard le, én ma nyitok a saját progressnek új topicot, nyiss teis a sajátodnak, ha azis szétlesz baszva akkor meg offolom innen a témát énis


Nyitok majd holnap, remelem nem bassza szet az idő a terveim.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:10am
Quote (fahrii @ Jul 29 2014 12:10pm)
Nyitok majd holnap, remelem nem bassza szet az idő a terveim.


részemről nem lesz benne spam, ha ezt elfogadod
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 05:10am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 01:05pm)
igen, ha húszan mondjátok azt, hogy nektek jogotok van mocskolódni az újakkal, akkor biztos igazatok van

n1 megmagyarázás


fidesznek is joga van barmit csinalni, csak mert tobben szavaztak rajuk, tobbseg dont, hehhe
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 29 2014 05:11am
DE OVONENI, A ZSOLTI IS CSINALTA MER CSAK ENGEM TECCIK SAROKBA ALLITANI?????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:12am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 12:10pm)
fidesznek is joga van barmit csinalni, csak mert tobben szavaztak rajuk, tobbseg dont, hehhe


yup, titeket viszont nem választott senki semminek

ugyanolyam memberek vagytok mint bárki más

újabb fail érvelés tőled, de már megszoktuk, hehhe
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 05:13am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 01:12pm)
yup, titeket viszont nem választott senki semminek

ugyanolyam memberek vagytok mint bárki más

újabb fail érvelés tőled, de már megszoktuk, hehhe


>tobbsegben vagyunk
ugy csinalsz mintha itt lehetne valasztani
meg azt sem tudom miert probalsz tobbes szamban beszelni
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 05:15am
meg egyebkent meg mindig nem ertem ezt a mentalitast, idejossz, itt van egy kozosseg, a kozossegnek megvan a sajat kulturaja, te ebbe nem igazan illesz bele, majd a kozosseg a hibas, nem ertem, hogyha valaki maradni akar valahol, akkor miert nem alkalmazkodik, ha meg nem alkalmazkodik es nem tetszik neki a kozosseg akkor miert marad itt/akar a tagja lenni? tenyleg lehet ember ennyire primitiv?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:16am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 12:13pm)
>tobbsegben vagyunk
ugy csinalsz mintha itt lehetne valasztani
meg azt sem tudom miert probalsz tobbes szamban beszelni


ugyanolyan member vagy, mint én ezen a fórumon, amint az látható a szabályok is ugyanúgy vonatkoznak rád

ezért is van már 100 multid, mert nem tudsz viselkedni

more selfown esetleg?

Quote (dotosport @ Jul 29 2014 12:15pm)
meg egyebkent meg mindig nem ertem ezt a mentalitast, idejossz, itt van egy kozosseg, a kozossegnek megvan a sajat kulturaja, te ebbe nem igazan illesz bele, majd a kozosseg a hibas, nem ertem, hogyha valaki maradni akar valahol, akkor miert nem alkalmazkodik, ha meg nem alkalmazkodik es nem tetszik neki a kozosseg akkor miert marad itt/akar a tagja lenni? tenyleg lehet ember ennyire primitiv?


a "kurvaanyád nyomorék"-hoz nem igazán lehet alkalmazkodni, vagy megtűri az ember, amit te elvársz itt minden újtól, vagy visszavág


This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 05:17am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 05:17am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 12:16pm)
ugyanolyan member vagy, mint én ezen a fórumon, amint az látható a szabályok is ugyanúgy vonatkoznak rád

ezért is van már 100 multid, mert nem tudsz viselkedni

more selfown esetleg?


a join datet észrevehetnéd
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 05:17am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 01:16pm)
ugyanolyan member vagy, mint én ezen a fórumon, amint az látható a szabályok is ugyanúgy vonatkoznak rád

ezért is van már 100 multid, mert nem tudsz viselkedni

more selfown esetleg?


mirol beszelsz egyebkent? azt sem sikerult felfognod, hogy azert van tobb multim, mert csak 1 accja lehet valakinek, es automatikusan kibasszak a tobbit, ha ugyan arrol az ip-rol regelsz? es nem azert, mert minden accommal tettem erte, hogy kitegyenek? :D
tenyleg vegtelenul buta ember vagy, sajnalom a szuleidet, hogy egy ilyen valamit sikerult csak osszehozniuk, eleg nagy kudarcnak elhetik meg.

This post was edited by dotosport on Jul 29 2014 05:18am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394105Next
Add Reply New Topic New Poll