Quote (dotosport @ Jul 29 2014 12:13pm)
>tobbsegben vagyunk
ugy csinalsz mintha itt lehetne valasztani
meg azt sem tudom miert probalsz tobbes szamban beszelni
ugyanolyan member vagy, mint én ezen a fórumon, amint az látható a szabályok is ugyanúgy vonatkoznak rád
ezért is van már 100 multid, mert nem tudsz viselkedni
more selfown esetleg?
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 12:15pm)
meg egyebkent meg mindig nem ertem ezt a mentalitast, idejossz, itt van egy kozosseg, a kozossegnek megvan a sajat kulturaja, te ebbe nem igazan illesz bele, majd a kozosseg a hibas, nem ertem, hogyha valaki maradni akar valahol, akkor miert nem alkalmazkodik, ha meg nem alkalmazkodik es nem tetszik neki a kozosseg akkor miert marad itt/akar a tagja lenni? tenyleg lehet ember ennyire primitiv?
a "kurvaanyád nyomorék"-hoz nem igazán lehet alkalmazkodni, vagy megtűri az ember, amit te elvársz itt minden újtól, vagy visszavág
This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 05:17am