d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev190919293942299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 03:43am
technical support forum

eu:
http://i50.tinypic.com/2n0pl6d.jpg

us:
http://i50.tinypic.com/34dsup4.jpg

még jo, hogy eu nincs TELJESEN leszarva
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2012 03:44am
Quote (szabika @ 23 Nov 2012 10:09)
270str wardenemet 1 hete nem bírom eladni
akkor beraktam áron alul 33 millára, azóta nem is néztem a dolgokat csak napi -2Mel betettem

most megnéztem már hogy mi a fasz van - 10-12 milláért is lehet kapni
jóapiac


Nekem is van bent egy 89 intes kek vallas... De nem viszik pedig csak 100 millert van bent :(
Szar a jatek, szar az ah, szegeny en, mesh
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2012 03:48am
szép.
csodálkozok hogy nem veszik meg eu-ert amum és gloves-em
most nézem.... nincs is benn csak amikor 3 napja felraktam többért.
azóta minden nap lejjebb vettem árát és csak az van fenn amit először felrakta.
arra meg azt írja hogy expired! OMG
fos szar fos
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 23 2012 04:05am
paragorn
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 04:14am
felmentem trade chatre hogy ott majd kurvajol eladom a cuccomat
szerintem ott csak botok vannak, fél másodperc alatt tele lett fosva a képernyöm az 50 goldot elado shoppal
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Nov 23 2012 04:53am
Quote (sylke @ 23 Nov 2012 12:14)
felmentem trade chatre hogy ott majd kurvajol eladom a cuccomat
szerintem ott csak botok vannak, fél másodperc alatt tele lett fosva a képernyöm az 50 goldot elado shoppal


és természetesen ez is teljesen szabályos és engedélyezett
mint minden ebben a csodálatos játékban
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 06:11am
GECI

szétbasz az ideg
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5967257170

ILYEN TOPICOKBA POSTOLNAK, AHELYETT HOGY IRNÁNAK HOGY LEGALÁBB DOLGOZNAK A KIBASZOTT AH JAVITÁSÁN
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 23 2012 06:15am
Quote (bajcli @ 23 Nov 2012 12:05)
paragorn


aragorn level - 5 swordsman
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 23 2012 06:18am
46m xp/h
az jónak számit?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 23 2012 06:54am
Quote (Vismajor @ 23 Nov 2012 14:18)
46m xp/h
az jónak számit?


kézzel nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev190919293942299Next
Add Reply New Topic New Poll