Quote (beni @ 27 Jul 2012 17:41)
Akkor velem van a baj. Én ha nagyon fogyózom akkor kb 90kg-ra tudok lemenni.
én 60-65 voltam világéletemben 0 izommal, de kockás hasam se volt (skinnyfat)
aztán feltömegeltem 90-ig (ott már kezdtem daginak érezni magam:D)
aztán jött a 6pack project
kb fél év alatt visszafogytam 74.5-re, de nem lett kockás has

najó, ha jó a világítás és befeszítem meg kifújom a levegőt, akkor a fölső 2 látszik:D
most volt egy kis pihi kajálás szempontból, de csakazértis kockás hasat akarok!
van egy haverom, aki kb olyan erős és olyan magas, mint én, mondjuk a lába jóval gyengébb (75 kiló guggolás a maxa, LoL RoFL), ő neki 68 kilósan lett kockás a hasa sad.gif
70 alá nem nagyon akarok lemenni