d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev190919293941257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 27 2012 10:29am
Quote (farki @ Jul 27 2012 02:42pm)
na végül a cutting mellett döntöttem, mert meggyőzött egy broscience, miszerint ha ultralean vagy, akkor az xy hormonok miatt nehezebben fogod magadra pakolni a zsírt bulknál
és úgy döntöttem, hogy majd ide blogolok, mert az +motiváció meg +postcount

kaja:
pihenő nap: 180p/145c/60f
edző nap: 180p/450c/40f

edzés:
heti 3x, minimalista RPT
hétfő: bp, dips
szerda: deadlift, chinup
szombat: squat, ohp

utoljára mért súlyom 76.2 kiló, de holnap reggel lemérem magam, s majd mérem magam minden héten


Hány centi vagy amúgy? Azért kérdezem, hogy 76kg-nál fogyasztani akarsz.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 27 2012 10:37am
Quote (beni @ 27 Jul 2012 17:29)
Hány centi vagy amúgy? Azért kérdezem, hogy 76kg-nál fogyasztani akarsz.


181
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 27 2012 10:41am
Quote (farki @ Jul 27 2012 05:37pm)
181


Akkor velem van a baj. Én ha nagyon fogyózom akkor kb 90kg-ra tudok lemenni.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 27 2012 10:45am
Quote (beni @ 27 Jul 2012 17:41)
Akkor velem van a baj. Én ha nagyon fogyózom akkor kb 90kg-ra tudok lemenni.


én most 75/184 vagyok és zavar, hogy az alsó két kocka a hasamon nem látszik :(

This post was edited by ace07 on Jul 27 2012 10:45am
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 27 2012 10:47am
Quote (beni @ 27 Jul 2012 17:41)
Akkor velem van a baj. Én ha nagyon fogyózom akkor kb 90kg-ra tudok lemenni.


én 60-65 voltam világéletemben 0 izommal, de kockás hasam se volt (skinnyfat)
aztán feltömegeltem 90-ig (ott már kezdtem daginak érezni magam:D)
aztán jött a 6pack project
kb fél év alatt visszafogytam 74.5-re, de nem lett kockás has :( najó, ha jó a világítás és befeszítem meg kifújom a levegőt, akkor a fölső 2 látszik:D
most volt egy kis pihi kajálás szempontból, de csakazértis kockás hasat akarok!

van egy haverom, aki kb olyan erős és olyan magas, mint én, mondjuk a lába jóval gyengébb (75 kiló guggolás a maxa, LoL RoFL), ő neki 68 kilósan lett kockás a hasa sad.gif
70 alá nem nagyon akarok lemenni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2012 10:52am
Quote (farki @ Jul 27 2012 05:47pm)
én 60-65 voltam világéletemben 0 izommal, de kockás hasam se volt (skinnyfat)
aztán feltömegeltem 90-ig (ott már kezdtem daginak érezni magam:D)
aztán jött a 6pack project
kb fél év alatt visszafogytam 74.5-re, de nem lett kockás has :( najó, ha jó a világítás és befeszítem meg kifújom a levegőt, akkor a fölső 2 látszik:D
most volt egy kis pihi kajálás szempontból, de csakazértis kockás hasat akarok!

van egy haverom, aki kb olyan erős és olyan magas, mint én, mondjuk a lába jóval gyengébb (75 kiló guggolás a maxa, LoL RoFL), ő neki 68 kilósan lett kockás a hasa sad.gif
70 alá nem nagyon akarok lemenni


csinalj hasra is gyakorlatokat, hasznos. sima deadlift meg guggolas nekem bőven nem volt elég hogy értelmes kockák legyenek
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 27 2012 10:53am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2012 17:52)
csinalj hasra is gyakorlatokat, hasznos. sima deadlift meg guggolas nekem bőven nem volt elég hogy értelmes kockák legyenek


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 27 2012 10:54am
Quote (ace07 @ Jul 27 2012 05:45pm)
én most 75/184 vagyok és zavar, hogy az alsó két kocka a hasamon nem látszik :(


:angry:

(btw: videóvágáshoz értesz?)
Quote (farki @ Jul 27 2012 05:47pm)
én 60-65 voltam világéletemben 0 izommal, de kockás hasam se volt (skinnyfat)
aztán feltömegeltem 90-ig (ott már kezdtem daginak érezni magam:D)
aztán jött a 6pack project
kb fél év alatt visszafogytam 74.5-re, de nem lett kockás has :( najó, ha jó a világítás és befeszítem meg kifújom a levegőt, akkor a fölső 2 látszik:D
most volt egy kis pihi kajálás szempontból, de csakazértis kockás hasat akarok!

van egy haverom, aki kb olyan erős és olyan magas, mint én, mondjuk a lába jóval gyengébb (75 kiló guggolás a maxa, LoL RoFL), ő neki 68 kilósan lett kockás a hasa sad.gif
70 alá nem nagyon akarok lemenni


az elég szép

most én is nekiállok edzeni, aztán megcélzom a 90kg-t
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 27 2012 10:54am
181/66 :(
72-75-re fel szeretnék menni.
de beni nem jön velem enni.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 27 2012 10:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2012 17:52)
csinalj hasra is gyakorlatokat, hasznos. sima deadlift meg guggolas nekem bőven nem volt elég hogy értelmes kockák legyenek


ezt mondta mondjuk ez a haverom is
ő mindig csinált lábemelést/hasprést heti 2-3x
sztem tolni fogom akkor én is!
kössz a tippet
Go Back To Magyar Topic List
Prev190919293941257Next
Add Reply New Topic New Poll