d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev19091929394198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2012 12:57pm
Istenem ez a muv luv egyre szarabb.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2012 09:08am
Befejeztem az Umineko ep 3-at, ha így haladok még a világvége előtt végezni fogok az első VN-nel.
Közben rájöttem az csak 1 hónap és már lassan fél éve olvasom ezt, szóval inkább nem.

This post was edited by Rawen on Nov 11 2012 09:11am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 11 2012 03:48pm
Quote (Rawen @ Nov 9 2012 07:57pm)
Istenem ez a muv luv egyre szarabb.


Az mostani resz meg szarabb lett, 22 perc tömeny fanservice, meg fillernek is rossz. Ha jol ertettem previewet akkor meg a következö resz egy összefoglalas lesz.
Vegignezem csak azert mert Muv Luv, de igazan összeszedhetnek magukat a sracok, robotokat akarok latni nem pedig egy harmadrangu haremet.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 11 2012 05:56pm
death note
steins;gate
samurai champloo

ezek az animék jöttek eddig be a legjobban 9/10



ami 8/10

ergo proxy, gantz


valaki ajánljon kecijo animét ami ezek alapján tetszhet, mert tul sok van és nehéz jót találni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 11 2012 06:31pm
Quote (anyd @ Nov 12 2012 12:56am)
death note
steins;gate
samurai champloo

ezek az animék jöttek eddig be a legjobban 9/10



ami 8/10

ergo proxy, gantz


valaki ajánljon kecijo animét ami ezek alapján tetszhet, mert tul sok van és nehéz jót találni


krisz linkelt egy oldalt, ahova beirod hogy melyiket lattad, es ajanl az alapjan, jo lenne ha megint belinkelne, mert mar elvesztettem, es ezuttal konyvjelzoznem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 11 2012 11:31pm
Quote (jarabekg @ Nov 12 2012 01:31am)
krisz linkelt egy oldalt, ahova beirod hogy melyiket lattad, es ajanl az alapjan, jo lenne ha megint belinkelne, mert mar elvesztettem, es ezuttal konyvjelzoznem


Ne is keressedd, az csak egy troll oldal.

Quote (anyd @ Nov 12 2012 12:56am)
death note
steins;gate
samurai champloo

ezek az animék jöttek eddig be a legjobban 9/10



ami 8/10

ergo proxy, gantz


valaki ajánljon kecijo animét ami ezek alapján tetszhet, mert tul sok van és nehéz jót találni



Nem sok köze van egymashoz azoknak a sorozatoknak amiket lattal.
Baccanot ajanlom ha rövidebbet szeretne, Hajime no Ippot ha hosszabbat.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 12 2012 02:01am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 12 2012 06:31am)
Ne is keressedd, az csak egy troll oldal.




Nem sok köze van egymashoz azoknak a sorozatoknak amiket lattal.
Baccanot ajanlom ha rövidebbet szeretne, Hajime no Ippot ha hosszabbat.


akkor mondom mik fontosak

a jó rajzoltság és atmoszféra.
de ami a legfontosabb a sztori erőssége
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2012 02:41am
Quote (anyd @ 12 Nov 2012 09:01)
akkor mondom mik fontosak

a jó rajzoltság és atmoszféra.
de ami a legfontosabb a sztori erőssége


http://myanimelist.net/anime/7193/Aoi_Bungaku_Series
Minden benne van amit írtál.
Ha nem szereted a lassú deep storykat akkor szólj és mondok valami mást mert azért meglátszik, hogy könyvekből lett csinálva.

This post was edited by Rawen on Nov 12 2012 02:49am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 12 2012 03:27am
Quote (anyd @ Nov 12 2012 01:56am)
death note
steins;gate
samurai champloo

ezek az animék jöttek eddig be a legjobban 9/10



ami 8/10

ergo proxy, gantz


valaki ajánljon kecijo animét ami ezek alapján tetszhet, mert tul sok van és nehéz jót találni


gantzot nem tudom ki ajánlotta, emlékszem hunsubon írta valaki, talán nerz(?) és én is megnéztem, kb a legszarabb anime volt amit lattam
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 12 2012 03:35am
[QUOTEQuote (meatyowllegs @ Nov ]gantzot nem tudom ki ajánlotta, emlékszem hunsubon írta valaki, talán nerz(?) és én is megnéztem, kb a legszarabb anime volt amit lattam[/QUOTE]

elég elvont az biztos

[QUOTE=Rawen,Nov 12 2012 09:41am]http://myanimelist.net/anime/7193/Aoi_Bungaku_Series
Minden benne van amit írtál.
Ha nem szereted a lassú deep storykat akkor szólj és mondok valami mást mert azért meglátszik, hogy könyvekből lett csinálva.[/QUOTE]


majd leszedem, látom kis rövid sztorik



már a fele lejött a Gungrave-nek, hallott már róla valaki?

This post was edited by anyd on Nov 12 2012 03:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394198Next
Add Reply New Topic New Poll