d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev190919293941468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 22 2012 01:19pm
http://index.hu/gazdasag/2012/11/22/elkepesztoen_nagy_uzlet_volt_a_marihuana/

Megmondtam basszameg, be kellett volna fektessek vagy vmi mert tenyleg oriasi penz volt ebben. Ha ezt meglepte volna pl Magyarorszag micsoda profit lenne benne....
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2012 05:05pm
Daily Josheide...

http://www.facebook.com/events/411660882233809/

A jobbik megint teljesitett.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 26 2012 06:03pm
Quote (josheide @ 22 Nov 2012 21:19)
http://index.hu/gazdasag/2012/11/22/elkepesztoen_nagy_uzlet_volt_a_marihuana/

Megmondtam basszameg, be kellett volna fektessek vagy vmi mert tenyleg oriasi penz volt ebben. Ha ezt meglepte volna pl Magyarorszag micsoda profit lenne benne....


én inkább termeszteném :D

Quote (josheide @ 27 Nov 2012 01:05)
Daily Josheide...

http://www.facebook.com/events/411660882233809/

A jobbik megint teljesitett.


miről maradtam le? :D

This post was edited by Akizk on Nov 26 2012 06:04pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 26 2012 07:31pm
Quote (josheide @ Nov 27 2012 12:05am)
Daily Josheide...

http://www.facebook.com/events/411660882233809/

A jobbik megint teljesitett.


ezt nem értem. mármint a sárga csillagos dolgot.
olvastam és tökre olyan érzésem támadt, mintha valamelyik jobbikos trollkodna azzal, hogy összehívja a zsidókat az utcára sárga csillaggal.
ha zsidó lennék, akkor az utolsó kívánságom volna sárga csillagot hordani magamon.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2012 08:19pm
Quote (Eoghan @ 27 Nov 2012 03:31)
ezt nem értem. mármint a sárga csillagos dolgot.
olvastam és tökre olyan érzésem támadt, mintha valamelyik jobbikos trollkodna azzal, hogy összehívja a zsidókat az utcára sárga csillaggal.
ha zsidó lennék, akkor az utolsó kívánságom volna sárga csillagot hordani magamon.


Jelkepes dolog tiltakozasul, hogy ugy akarjak kezelni oket mint a naci Nemetorszagban. Szerintem erdekes figyelemfelhivas.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 27 2012 12:46am
Quote (josheide @ 27 Nov 2012 00:05)
Daily Josheide...

http://www.facebook.com/events/411660882233809/

A jobbik megint teljesitett.


Milyen javaslat? erre kiváncsi lennék.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 27 2012 01:37am
Quote (josheide @ Nov 27 2012 03:19am)
Jelkepes dolog tiltakozasul, hogy ugy akarjak kezelni oket mint a naci Nemetorszagban. Szerintem erdekes figyelemfelhivas.


jó hülyék amúgy, amire ez gondolt, hogy vajh mekkora kockázatot jelenthet magyarországra egy ilyen háborúban a parlamentben ülő izraeli-magyar kettősállampolgárok esetleges ténykedése, ilyen vizsgálat defaultból van pl. az usában lehet ott is sárgacsillagoztak egy kört.

btw amúgy mondhatott volna valamilyen random arab-magyar állampolgárságot is de zsidózásnak mindig nagyobb itthon a hírértéke, valamilyen kettősmércés szájtépésre volt amúgy ez a válasza. Inkább fasszopó bűnöző politikusaink elszámoltatásán ügyködnének, érdekes módon így parlamentből senkinek nem olyan sürgős már.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 27 2012 07:22am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 27 2012 07:46am)
Milyen javaslat? erre kiváncsi lennék.


ma olvastam, hogy valamelyik farok bedobta a javaslatot hogy össze kene írni a zsidókat.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2012 07:58am
Quote (josheide @ Nov 22 2012 08:19pm)
http://index.hu/gazdasag/2012/11/22/elkepesztoen%5Fnagy%5Fuzlet%5Fvolt%5Fa%5Fmarihuana/

Megmondtam basszameg, be kellett volna fektessek vagy vmi mert tenyleg oriasi penz volt ebben. Ha ezt meglepte volna pl Magyarorszag micsoda profit lenne benne....


én is mindig ezt mondogattam basszameg
Go Back To Magyar Topic List
Prev190919293941468Next
Add Reply New Topic New Poll