Quote (KiteHawk @ Oct 7 2011 09:42am)
Itt nem a benzin árával van gond, mert szerintem mindegyik más országban 10x nagyobb a fizetés mint itt , ha havi 3000 fontot vagy eurót keresnék akkor le sem szarnám hogy 400 ft a kurva benzin liter ára...
Sajnos nem lehet mindent ide levezetni. Szívás, hogy egy svájci nagyjából ugyanannyit fizet érte, mint mi, holott közel sem ilyen életszínvonalon élnek, de ez szerintem akkor sem a kormány hibája.
Szlovákiában, ahol nagyjából ugyanennyi az egy főre jutó GDP (ők kicsit ránk vernek mondjuk) 10%-al drágább a benzin. Norvégiában 1.5x ennyi, igaz náluk rohadt nagy a jómód, de olajnagyhatalom is.