Quote (tevetava @ 16 Dec 2012 01:05)
nem buziskodasbol, de ha olyan keresete van a szuleidnek, hogy fent tudnak neked tartani egy autot is, akkor hogy nem tudtok felrerakni?
egyebkent menjetek at masik topikba, ne ezt spameljetek szet

Faterom autóját használom lolrofl.
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 01:01)
a legjobb oltás ilyenkor, amikor megpróbálod beállítani a másikat egy sztks szemüveges geeknek
távol állok attól a képtől, amit megpróbálsz levetíteni, úgyhogy nyugodtan le is kophatsz rólam, tolvajcsemete
Kösz h megosztottad velem ezt az értékes infot, ha ezt nem tudatod velem akkor hülyén halok meg.
Quote (Anarkin @ 16 Dec 2012 01:02)
jancsipapából azért ezt nem néztem volna ki magamtól, de ty az infót
Np, ha gondolod akkor fogjátok meg egymás kezét és sétáljatok át a török subra.