d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev19091929394327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 15 2012 07:02pm
Quote (Smat @ 16 Dec 2012 01:59)
Te minden topicban leütöd a magas labdát amibe én is írtam, micsoda véletlen. Húzz a faszba pls, ty. Egy buta szűz kis gyökér vagy az az igazság, de még sajnálni sem tudom az ilyen lelki szegényeket.



JAJJ MÁR MEGINT AZ A BIZONYOS MAGAS LABDA XD

Tényleg húzz a faszba ezzel az ocsmány féreg stílussal, lehet anyádéknak bejön otthon a vasárnapi ebédnél de én kb elhányom magam attól hogy egyes emberek hogy tudnak így létezni.


jancsipapából azért ezt nem néztem volna ki magamtól, de ty az infót
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 07:02pm
Quote (Anarkin @ Dec 16 2012 03:02am)
jancsipapából azért ezt nem néztem volna ki magamtól, de ty az infót


acsarkodik, hagyd :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 15 2012 07:05pm
Quote (Smat @ 16 Dec 2012 01:56)
Majd talán egyszer, ha lesz annyi bevételünk amiből spórolni tudunk.

Btw azért jó látni hogy még van 1-2 ember aki átlátja az ilyen dolgokat mert már tapasztalta vagy ismer olyat aki ilyenben van benne nyakig.


nem buziskodasbol, de ha olyan keresete van a szuleidnek, hogy fent tudnak neked tartani egy autot is, akkor hogy nem tudtok felrerakni?
egyebkent menjetek at masik topikba, ne ezt spameljetek szet :mad:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2012 07:08pm
Quote (tevetava @ 16 Dec 2012 01:05)
nem buziskodasbol, de ha olyan keresete van a szuleidnek, hogy fent tudnak neked tartani egy autot is, akkor hogy nem tudtok felrerakni?
egyebkent menjetek at masik topikba, ne ezt spameljetek szet :mad:


Faterom autóját használom lolrofl.

Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 01:01)
a legjobb oltás ilyenkor, amikor megpróbálod beállítani a másikat egy sztks szemüveges geeknek

távol állok attól a képtől, amit megpróbálsz levetíteni, úgyhogy nyugodtan le is kophatsz rólam, tolvajcsemete


Kösz h megosztottad velem ezt az értékes infot, ha ezt nem tudatod velem akkor hülyén halok meg.

Quote (Anarkin @ 16 Dec 2012 01:02)
jancsipapából azért ezt nem néztem volna ki magamtól, de ty az infót


Np, ha gondolod akkor fogjátok meg egymás kezét és sétáljatok át a török subra.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 07:09pm
Quote (Smat @ Dec 16 2012 03:08am)
Faterom autóját használom lolrofl.



Kösz h megosztottad velem ezt az értékes infot, ha ezt nem tudatod velem akkor hülyén halok meg.



Np, ha gondolod akkor fogjátok meg egymás kezét és sétáljatok át a török subra.


Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 15 2012 07:12pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 02:09)
http://i49.tinypic.com/2w2pqj4.gif


shall we?



--
na de most már rend legyen a topicban
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 15 2012 07:17pm
Quote (Smat @ 16 Dec 2012 02:56)
Majd talán egyszer, ha lesz annyi bevételünk amiből spórolni tudunk.

Btw azért jó látni hogy még van 1-2 ember aki átlátja az ilyen dolgokat mert már tapasztalta vagy ismer olyat aki ilyenben van benne nyakig.


:D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2012 07:20pm
Quote (TouchCow @ 16 Dec 2012 01:17)
:D


Hozzád már nincs energiám, majd talán holnap.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 15 2012 07:50pm
Quote (Smat @ 16 Dec 2012 02:20)
Hozzád már nincs energiám, majd talán holnap.


de egyébként mi a fasznak fizetnétek vissza?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 16 2012 01:38am
Quote (Eoghan @ Dec 16 2012 01:52am)
és hogyan lesz abszolválva a kérdés vagy ti hogy rendezitek?
nekem közvetett ismerősömék is jártak így, ahogy ti. svájci frank hitel, megemelték a kamatlábakat, mikiegér-érvek blabla és most a 4 tagú családból 3 kint van angliában.
öten laknak 1 lakásban és minden megspórolt pénzt küldenek haza, hogy rendezzék az eredő törlesztő összeg többszörösét. szép élet


az a különbség, hogy smaték meg sem próbálják rendezni, hanem egyszerűen leléptek

inb4 fingom nincs róla/le vagyok tiltva és nem látja a postot
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394327Next
Add Reply New Topic New Poll