d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev19091929394799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 21 2011 12:33am
Quote (ElCapitano @ Oct 18 2011 08:06pm)


Mi nem csapból, hanem dögkútból ittuk a vizet, aminek sárgás-barnás színe volt, de jól esett, mert a mienk volt. Nyáron, aknamezőkön szaladgáltunk, és ha robbant valami, akkor nem terrorcselekményre gyanakodtunk, hanem örültünk az ingyen tűzijátéknak.

besírtam :DDDDDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 21 2011 03:39am
Quote (ElCapitano @ 18 Oct 2011 20:06)


nem tudom miért ilyen vicces ez mindenkinek, el se mosolyodtam
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 21 2011 04:11am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 21 2011 10:39am)
nem tudom miért ilyen vicces ez mindenkinek, el se mosolyodtam


this
erőltetett sztem
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 21 2011 09:24am
Rázom a fenekew, és húzom a vérem, ilyennek születtem, ilyen az énem. Partyz velem és ka ttanj rám ismerd meg meg jobban Marcsyt! Engem a vég nem itélhe t meg, hog yha vétkeztem magama t élhe ttem. Uraim indulhat az agyban a b uli ugyis enyém lesz a luxus kocsi. Minél nagyobb annál jobban szeretem! Marcsy woltam csak jegyezd a nevemet! C(:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2011 09:27am
‎"Ma mosoly,holnap könnyek,ma még nehéz,holnap könnyebb.Nézz az égre,a legszebb fényre,láss egy álmot,harcolj érte!" ♥ ♥ ♥
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 21 2011 06:06pm
va Huszár pont ezen gomdolkoztam mikor leSzáltál,és azon,hogy azon a kevesek közé tartozol akinek MINDiG örülök
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Oct 23 2011 10:10am

az élet szart se ér azután miután elweszted azt akit tényleg sziwből szeretsz!/:

Mihi placet · · abhinc 24 minutas per mobile ·
Hoc 5 hominibus placet.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 23 2011 01:15pm
Lájk, és teszek ♥-et az üzenőfaladra. :)

kurva anyádat.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 23 2011 01:16pm
Quote (Rezs @ Oct 23 2011 08:15pm)
Lájk, és teszek ♥-et az üzenőfaladra. :)

kurva anyádat.


röhögtem
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Oct 23 2011 01:37pm
írj egy számot üzibe és kiírom, hogy hány szeretlek-e:-)))
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394799Next
Add Reply New Topic New Poll