Quote (ElCapitano @ Oct 18 2011 08:06pm)
Mi nem csapból, hanem dögkútból ittuk a vizet, aminek sárgás-barnás színe volt, de jól esett, mert a mienk volt. Nyáron, aknamezőkön szaladgáltunk, és ha robbant valami, akkor nem terrorcselekményre gyanakodtunk, hanem örültünk az ingyen tűzijátéknak.
besírtam :DDDDDD