Quote (N4aBz @ 19 May 2011 15:45)
anyád picsája fake drama, idióta fasz ez a gyerek komolyan mondom.
oké, először is nem kell anyázni, mert az nem vezet sehova. másodszor pedig öngyilkossági kísérlet nem létezik... aki öngyilkos akar lenni, az megoldja, egyáltalán nem nehéz meghalni. ez a gyerek egy kretén, feltűnési viszketegsége van, szar az élete, figyelmet akar. ez a nős téma alapvetően baromság, ha ennyire kivan menjen el és igya le magát a sárga földig aztán heló. az meg, h itt fokozza a témát, meg te is nyomod a hülyeségeket... egyszerűen szánalmas. ez kamu, fake drama... ha annyira kurvára komolyan gondolná és tényleg meg akart volna halni, vagy tényleg ekkora lelki válságban lenne, akkor nem itt vergődne, hanem leverné a depresszió mondjuk, de legalábbis magába fordulna otthon egy sötét sarokban, vagy valami.
áh nem is írok mást, egyszerűen buta, mint a föld.
This post was edited by zsansaccount on May 19 2011 07:55am