d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev19091929394129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 19 2011 07:45am
Quote (EdwardElric @ May 19 2011 03:42pm)
bazmeg ... bay bay friend .,, neked se mutatok több képet senkiről ,... meg mi a fasznak mented le? arra vered? ... eldobtam az egeret amikor megláttam :( pedig jo vezeték nélküli logitech volt :(


u mean boyfriend?
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 19 2011 07:45am
Quote (N4aBz @ 19 May 2011 15:43)
most ne hogy be legyél már sértődve baszdmeg.
te lehetsz akkora idióta egyedül hogy kis kurvákat baszol.


helyesbítek : csak én lehetek olyan idióta hogy kis kurvákat baszok egyedül xD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 07:48am
Quote (EdwardElric @ May 19 2011 02:45pm)
helyesbítek : csak én lehetek olyan idióta hogy kis kurvákat baszok egyedül xD


ettől szép az élet nem?:DDD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 07:50am
Quote (EdwardElric @ May 19 2011 02:45pm)
helyesbítek : csak én lehetek olyan idióta hogy kis kurvákat baszok egyedül xD


nyomorék balfasz.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 19 2011 07:52am
Quote (anyd @ May 19 2011 02:48pm)
ettől szép az élet nem?:DDD


ezekszerint nagy kurvakat kene baszni tobbedmagaddal...
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 07:54am
Quote (N4aBz @ 19 May 2011 15:45)
anyád picsája fake drama, idióta fasz ez a gyerek komolyan mondom.


oké, először is nem kell anyázni, mert az nem vezet sehova. másodszor pedig öngyilkossági kísérlet nem létezik... aki öngyilkos akar lenni, az megoldja, egyáltalán nem nehéz meghalni. ez a gyerek egy kretén, feltűnési viszketegsége van, szar az élete, figyelmet akar. ez a nős téma alapvetően baromság, ha ennyire kivan menjen el és igya le magát a sárga földig aztán heló. az meg, h itt fokozza a témát, meg te is nyomod a hülyeségeket... egyszerűen szánalmas. ez kamu, fake drama... ha annyira kurvára komolyan gondolná és tényleg meg akart volna halni, vagy tényleg ekkora lelki válságban lenne, akkor nem itt vergődne, hanem leverné a depresszió mondjuk, de legalábbis magába fordulna otthon egy sötét sarokban, vagy valami.

áh nem is írok mást, egyszerűen buta, mint a föld.

This post was edited by zsansaccount on May 19 2011 07:55am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 07:55am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 19 2011 02:52pm)
ezekszerint nagy kurvakat kene baszni tobbedmagaddal...


miaz hogy kéne, nem ezt csinálja itt mindenki?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 19 2011 07:55am
Quote (EdwardElric @ 19 May 2011 15:45)
helyesbítek : csak én lehetek olyan idióta hogy kis kurvákat baszok egyedül xD


de te nem szűz vagy?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 07:56am
Quote (Ad4mz @ May 19 2011 02:55pm)
de te nem szűz vagy?


Csak volt, mostmár PIMP, Díler, Feka
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 19 2011 07:56am
Quote (anyd @ 19 May 2011 15:56)
Csak volt, mostmár PIMP, Díler, Feka


és faker
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394129Next
Closed New Topic New Poll