d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev19091929394660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 25 2011 07:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 25 2011 02:27pm)
én meg most a nokia n9-essel szemezek


Azon már wp7 van, nem symbian, ugye?
Csak mert havernak n8 van, vagyis az n9 elődje, és nincs infóm arról, mennyit lépett előre a nokia azóta(egyébként az n8 bukását nézve muszáj nekik sokat :D), de az n8 egy rakat fos
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2011 08:00am
Quote (Vismajor @ 25 Nov 2011 14:30)
Azon már wp7 van, nem symbian, ugye?
Csak mert havernak n8 van, vagyis az n9 elődje, és nincs infóm arról, mennyit lépett előre a nokia azóta(egyébként az n8 bukását nézve muszáj nekik sokat :D), de az n8 egy rakat fos


meego linux, es vmi alomszep a telefon, csak halalraitelt az os
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 25 2011 08:01am
Quote (fahrii @ 25 Nov 2011 15:00)
meego linux, es vmi alomszep a telefon, csak halalraitelt az os


ja, én is ezt olvastam róla :/
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2011 08:03am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Nov 2011 15:01)
ja, én is ezt olvastam róla :/


viszont a nokia 800 lumia ugyan ezt a kasznit kapja csak az mar wp7 ;)

This post was edited by fahrii on Nov 25 2011 08:04am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 25 2011 08:07am
Quote (fahrii @ 25 Nov 2011 15:03)
viszont a nokia 800 lumia ugyan ezt a kasznit kapja csak az mar wp7 ;)


oly sok jó mobil és oly kevés pénz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2011 10:34am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Nov 2011 15:07)
oly sok jó mobil és oly kevés pénz


sad, but true
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2011 11:10am
Quote (Vismajor @ 25 Nov 2011 15:30)
Azon már wp7 van, nem symbian, ugye?
Csak mert havernak n8 van, vagyis az n9 elődje, és nincs infóm arról, mennyit lépett előre a nokia azóta(egyébként az n8 bukását nézve muszáj nekik sokat :D), de az n8 egy rakat fos


nem.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2011 11:16am
Eladtam a lelkem az ördögnek.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 25 2011 11:18am
Quote (beni @ 25 Nov 2011 18:16)
Eladtam a lelkem az ördögnek.


mutassad mid van, pózolj vele a tükörben te yetikockageci!!!44négy
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2011 11:27am
Quote (Aston @ Nov 25 2011 06:18pm)
mutassad mid van, pózolj vele a tükörben te yetikockageci!!!44négy


Amúgy vicces volt: bementem a tmobilhoz, kiböktem, hogy mit szeretnék, majd a csávó miközben a papírokat intézte fapofával (de azért látszott, hogy mi bujkál a kérdés mögött) megkérdezte, hogy "és miért iphone?". Mondtam neki, hogy nincs indokom, nem is fogom tudni kihasználni de ez van. (trololol)
Pár perc múlva átirányított egy kollégához, hogy ő majd belövi az itunest és neki meg az volt az első kérdése, hogy "miért 4S?". Mondjuk szerintem az lenne furcsa, ha 10k miatt a korábbi verziót venném.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394660Next
Add Reply New Topic New Poll