Quote (Aston @ Nov 25 2011 06:18pm)
mutassad mid van, pózolj vele a tükörben te yetikockageci!!!44négy
Amúgy vicces volt: bementem a tmobilhoz, kiböktem, hogy mit szeretnék, majd a csávó miközben a papírokat intézte fapofával (de azért látszott, hogy mi bujkál a kérdés mögött) megkérdezte, hogy "és miért iphone?". Mondtam neki, hogy nincs indokom, nem is fogom tudni kihasználni de ez van. (trololol)
Pár perc múlva átirányított egy kollégához, hogy ő majd belövi az itunest és neki meg az volt az első kérdése, hogy "miért 4S?". Mondjuk szerintem az lenne furcsa, ha 10k miatt a korábbi verziót venném.