Quote (sylke @ 1 Aug 2010 21:27)
nem akart veled barátkozni?
ez nem az ö hibája Jozef : (
a februári topicnál rici ki volt bukva, hogy nem akarjuk(játok) meghívni, és kérte, legközelebb írjak rá, mert unalmas élete van, szívesen kimozdulna..
kb a beszélgetés ennyiből állt hogy
-szia Balázs
-nyomorák
-hétvégére van programod ?
-nyomorák
-komoly társalgás lesz, érzem. Mesh :C, akkor akaszd fel magad..