d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev190919293945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2010 01:27pm
Quote (banyek @ Aug 1 2010 07:26pm)
ez nem volt elég ricis..

amúgy ráírtam. Eddig semmi bajom nem volt vele, de a mostani ""beszélgetés" ... na mindegy :D


nem akart veled barátkozni?
ez nem az ö hibája Jozef : (
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 01:28pm
Quote (sylke @ Aug 1 2010 07:27pm)
nem akart veled barátkozni?
ez nem az ö hibája Jozef : (


sztem épp az volt a baja h barátkozni akart a segglukával v a faszával is. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2010 01:29pm
Quote (uberpro123 @ Aug 1 2010 07:28pm)
sztem épp az volt a baja h barátkozni akart a segglukával v a faszával is. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


hát ez aztán kurvára vicces volt mr überretardált132344566397ö7ö2836123685531
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 01:31pm
Quote (sylke @ Aug 1 2010 07:29pm)
hát ez aztán kurvára vicces volt mr überretardált132344566397ö7ö2836123685531


nem viccnek szántam.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 1 2010 01:31pm
Quote (sylke @ 1 Aug 2010 21:27)
nem akart veled barátkozni?
ez nem az ö hibája Jozef : (


a februári topicnál rici ki volt bukva, hogy nem akarjuk(játok) meghívni, és kérte, legközelebb írjak rá, mert unalmas élete van, szívesen kimozdulna..

kb a beszélgetés ennyiből állt hogy

-szia Balázs
-nyomorák
-hétvégére van programod ?
-nyomorák
-komoly társalgás lesz, érzem. Mesh :C, akkor akaszd fel magad..
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 01:33pm
Quote (banyek @ Aug 1 2010 07:31pm)
a februári topicnál rici ki volt bukva, hogy nem akarjuk(játok) meghívni, és kérte, legközelebb írjak rá, mert unalmas élete van, szívesen kimozdulna..

kb a beszélgetés ennyiből állt hogy

-szia Balázs
-nyomorák
-hétvégére van programod ?
-nyomorák
-komoly társalgás lesz, érzem.  Mesh :C, akkor akaszd fel magad..


mondtam én hogy a buzulás a téma.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2010 01:33pm
Quote (banyek @ Aug 1 2010 07:31pm)
a februári topicnál rici ki volt bukva, hogy nem akarjuk(játok) meghívni, és kérte, legközelebb írjak rá, mert unalmas élete van, szívesen kimozdulna..

kb a beszélgetés ennyiből állt hogy

-szia Balázs
-nyomorák
-hétvégére van programod ?
-nyomorák
-komoly társalgás lesz, érzem.  Mesh :C, akkor akaszd fel magad..


:DDDDDDDDD
hülye ez a Rici de néha jot röhögök rajta
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:39pm
Holnap jon az uj gepem, mar csak egyett kell aludni

Fuck Yea
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 1 2010 01:41pm
Quote (sylke @ 1 Aug 2010 21:33)
:DDDDDDDDD
hülye ez a Rici de néha jot röhögök rajta


ha neki dota >> erel, akkor hajrá, amúgy jah :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 01:42pm
Quote (Fej @ Aug 1 2010 07:39pm)
Holnap jon az uj gepem, mar csak egyett kell aludni

Fuck Yea


statok pls. engem spec. érdekel. ^_^
Go Back To Magyar Topic List
Prev190919293945001Next
Closed New Topic New Poll