d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev190919293941141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 21 2011 09:08am
Quote (Nerz8 @ 21 Dec 2011 17:05)
mondjuk ja, miatta érdemes nézni a sorozatot kb


fura, mer én mindig úgy voltam vele, hogy michael kibaszottul idegesít, jim+pam / dwight miatt nézem, meg kevinen meg darrylen szoktam kurvanagyokat röhögni, megmég andy + erin is érdekel...
de most, hogy így michael eltűnt, hirtelen kurvára nem érdekel egyik se, valahogy mintha ő fogta volna össze az egész bandát...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 21 2011 09:20am
Quote (bajcli @ 21 Dec 2011 16:08)
fura, mer én mindig úgy voltam vele, hogy michael kibaszottul idegesít, jim+pam / dwight miatt nézem, meg kevinen meg darrylen szoktam kurvanagyokat röhögni, megmég andy + erin is érdekel...
de most, hogy így michael eltűnt, hirtelen kurvára nem érdekel egyik se, valahogy mintha ő fogta volna össze az egész bandát...


mindenképp ő volt a magja az egész sorozatnak, a többiek inkább csak mellékszereplők(nek tűntek)

btw én még creeden röhögtem sokat

http://www.youtube.com/watch?v=IMquhJznwVk
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 21 2011 09:40am
Quote (Nerz8 @ 21 Dec 2011 17:20)
mindenképp ő volt a magja az egész sorozatnak, a többiek inkább csak mellékszereplők(nek tűntek)

btw én még creeden röhögtem sokat

http://www.youtube.com/watch?v=IMquhJznwVk


sőt, a hetedik évadban ricky gervais is szerepel KÉTSZER!
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 21 2011 10:16am
Hát Dexter, Dexter.. Rém gyenge volt ez az évad..
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 21 2011 10:49am
Quote (ecneB @ 21 Dec 2011 17:16)
Hát Dexter, Dexter.. Rém gyenge volt ez az évad..


viszont Breaking Bad S02 - uti az elsot :)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 21 2011 10:57am
Quote (GoreKnight9 @ 21 Dec 2011 18:49)
viszont Breaking Bad S02 - uti az elsot :)


Y, harmadig végéig nagyon tetszett, utána viszont kasza lett nálam.
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 21 2011 01:24pm
jersey shore

10/10
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 21 2011 01:30pm
24 első évad letudva

annyira amúgy tényleg nem durva, mint az elején gondoltam.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 21 2011 01:30pm
Quote (TellMeBaby @ Dec 21 2011 08:24pm)
jersey shore

10/10


az iq-d is annyi akkor, 10/10(=1 csak hogy értsd)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 21 2011 01:32pm
Quote (GoreKnight9 @ Dec 21 2011 06:49pm)
viszont Breaking Bad S02 - uti az elsot :)


a 3. meg üti a 2-at
Go Back To Magyar Topic List
Prev190919293941141Next
Add Reply New Topic New Poll