Quote (Nerz8 @ 21 Dec 2011 17:05)
mondjuk ja, miatta érdemes nézni a sorozatot kb
fura, mer én mindig úgy voltam vele, hogy michael kibaszottul idegesít, jim+pam / dwight miatt nézem, meg kevinen meg darrylen szoktam kurvanagyokat röhögni, megmég andy + erin is érdekel...
de most, hogy így michael eltűnt, hirtelen kurvára nem érdekel egyik se, valahogy mintha ő fogta volna össze az egész bandát...