Quote (CyberPunk666 @ 20 Apr 2010 17:19)
alapvetoen itt a nemzetekre tagolodas miatt azert megis azt gondolom, hogy de.
mivel a magyarok elsosorban magyar shopbol a nemetek elsosorban a nemet shopbol es igy tovabb vasarolnak... keves az olyan ember aki kulfoldre kuldozgeti a lovet, mivel ezek a kereskedok nemigazan adoznak es mukodtetnek emogott hivatalos vallalkozast, igy nemhiszem hogy komoly nemzetkozi halozatkent mukodhetnenek... ezek inkabb ilyen jozsi vesz egyet a belatol, elkuldi postan vagy atutal az otpbol a k&h-ba....
vmi "hivatalosságnak" kell lennie mögötte, tehát vmi engedélyük kell legyen különben már rég kiherélték volna az összeset mert ennél nyilvánosabban nem igazán lehetne csinálni

hmm amúgy rendben van de pont azért mert nemzetekről van szó, és pont mondtad h nincs keresztforgalom ezért pont hogy nem hiszem hogy kartellesedés van, mert nemzeti hídnak itt van a jsp.. tökéletes példa
az emberek nagy része amúgy se full eq-t vesz item shopból hanem 1-1 nagyobb értékű cumót amit itt eladnak és utána abból "élnek"
tehát a verseny pont h a jsp-n kellene kicsapódjon
jah és szerintem a paypal világában senkit nem izgat h most ruszkitól veszi vagy kínaitól : olcsóság >>>> all
This post was edited by IvOjoGhuRT on Apr 20 2010 10:24am