☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev
1
90
91
92
93
94
1887
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 340111
Replies: 18869
Track Topic
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#911
Aug 3 2009 07:36am
Quote (RRC @ Mon, Aug 3 2009, 02:34pm)
vegyél dual talentet
drága
~600 goldom van, de majd veszek
This post was edited by Vharimatras on Aug 3 2009 07:36am
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#912
Aug 3 2009 07:36am
Quote (Vharimatras @ Mon, 3 Aug 2009, 15:36)
drága
1000g? lófasz
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#913
Aug 3 2009 07:37am
Quote (RRC @ Mon, Aug 3 2009, 02:36pm)
1000g? lófasz
vkinek lehet
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#914
Aug 3 2009 07:38am
Quote (Vharimatras @ Mon, 3 Aug 2009, 15:37)
vkinek lehet
pár óra alatt összekapsz annyit mininggal
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#915
Aug 3 2009 07:40am
Quote (RRC @ Mon, Aug 3 2009, 02:38pm)
pár óra alatt összekapsz annyit mininggal
naja, meg enchantinggal ha minden elmenne ahból lenne még kb 300 goldom+ bátyámnak vettem 3 joolt ugyhogy lóg 200 wowgolddal
szal meglesz ez nemsokára
Manana
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#916
Aug 3 2009 10:21am
lehet, hogy old de kibaszott nagy
1.45
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#917
Aug 3 2009 10:23am
és mitől kibaszott nagy?
Quote (Manana @ Mon, Aug 3 2009, 04:24pm)
ha megnézed és nem érted, akkor nem tudom sajnos elmagyarázni :S
bocs, nem én írtam
This post was edited by Rezs on Aug 3 2009 10:25am
Manana
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#918
Aug 3 2009 10:24am
Quote (Rezs @ Mon, 3 Aug 2009, 18:23)
és mitől kibaszott nagy?
ha megnézed és nem érted, akkor nem tudom sajnos elmagyarázni :S
Quote (Rezs @ Mon, 3 Aug 2009, 18:23)
bocs, nem én írtam
lol
http://www.wowhead.com/?talent#obhibzrcdcGuMtxdZhIbco0h
itt a talent-elosztása. (3.0.3-on így osztotta el legalábbis most nemtom mennyire hatékony)
This post was edited by Manana on Aug 3 2009 10:27am
W00
Member
Posts: 7,969
Joined: Dec 3 2005
Gold
:
1,706.00
#919
Aug 4 2009 05:03am
patch 3.2 holnaptól...
ScooleRpety
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
862.50
#920
Aug 4 2009 05:38am
irok ide 1 postot
szoval elkezdtem wowozni tort szeron (tudom szar de csak ki akartam probalni a gamet)
szoval bruning crusades(2.4.3) szerveren vagyok maget kezdtem haver azt mondta hogy mar 70es a kari
kerdes hogyan talentoljam?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
90
91
92
93
94
1887
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact