Quote (Vharimatras @ Sun, 3 Aug 2008, 21:40)
ilyet mondasz nekem?

azok után, hogy vállvetve harcoltunk reset után végig normban ?

nem érzed a viccet

Bocsi, nem gondoltam komolyan...
Quote (RRC @ Sun, 3 Aug 2008, 21:42)
mátyást nem bántjuk ! 
Nem is akartam.
This post was edited by hedgehogsword on Aug 3 2008 02:45pm