Quote (TheStriker @ Sat, Apr 5 2008, 11:05pm)
Írnám azt, hogy Bloc Party - The prayer, de nem írom, mert épp most töltöm ezt a számot.
Ez de szar poén volt, így visszaolvasva :S
Bloc Party - Song for clay
This post was edited by TheStriker on Apr 6 2008 05:21am