d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev19091929394232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2009 03:24pm
Quote (GoreKnight9 @ Sun, Feb 8 2009, 11:16pm)
hat vegulis fingom sincs de allitolag  egy jol megszerkesztett megbano email vagy ilyenek
persze 1 kis ido jo ha eltelik a ban es a level kozott
dobinek is mondom hogy irjon majd 1 et
proba cseresznye


volt az a @home gyerek aki visszakerült
asszem ő nem csak lockedet, hanem bannt is kapott az ls bot miatt
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Feb 8 2009 03:24pm
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 8 Feb 2009, 22:12)
komolyan?^^


en is voltam banned.
nezd meg gallerym ^^
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 10 2009 06:57am
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=245

mikor lesz megvasarolhato az audio slot ?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 10 2009 07:07am
Quote (dunaicapa @ Tue, 10 Feb 2009, 13:57)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=245

mikor lesz megvasarolhato az audio slot ?


nemtudom, de valahogy éreztem, hogy ez lesz következő újítás tongue.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 10 2009 07:13am
Quote (dunaicapa @ Tue, Feb 10 2009, 01:57pm)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=245

mikor lesz megvasarolhato az audio slot ?


miket ki nem talál ^^

ahelyett hogy guild charterbe lehetne tenni zenét/youtube slotot
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 10 2009 08:31am
Jópofa. tongue.gif Csak mondjuk egy Autoplay feature jó lenne. Ha mondjuk vki megnézi a másik profilját (vagy akár guild chartert), akkor elkezdjen szólni egy nyugis zene.
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 10 2009 10:38am
Quote (Anarkin @ Tue, 10 Feb 2009, 15:31)
Jópofa. tongue.gif Csak mondjuk egy Autoplay feature jó lenne. Ha mondjuk vki megnézi a másik profilját (vagy akár guild chartert), akkor elkezdjen szólni egy nyugis zene.


:evil laugh:
Member
Posts: 6,004
Joined: Nov 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 13 2009 03:56am
hány pm fér el max a pm boxban?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Feb 13 2009 03:57am
Quote (F4r3L @ Fri, 13 Feb 2009, 10:56)
hány pm fér el max a pm boxban?


33 / 50 Messages
(66% full)

kiirja :-/
Member
Posts: 6,004
Joined: Nov 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 13 2009 04:02am
Quote (vtibor @ Fri, Feb 13 2009, 09:57am)
33 / 50 Messages
(66% full)

kiirja :-/


thx
Go Back To Magyar Topic List
Prev19091929394232Next
Closed New Topic New Poll