d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19089099109119123048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 30 2010 01:57pm
Quote (hedgehogsword @ Jan 30 2010 09:57pm)
naa, azért nem minden esetben van ez :D


hozzuk össze a hugommal, hátha kinyírják egymást


jó néz kö?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 30 2010 01:58pm
Quote (hedgehogsword @ Jan 30 2010 07:57pm)
naa, azért nem minden esetben van ez :D


hozzuk össze a hugommal, hátha kinyírják egymást


:D

amúgy mit is jelent ez a szöveg, a felét értem csak kb, nem valami jó az angolom
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 30 2010 02:03pm
Quote (Rezs @ Jan 30 2010 08:58pm)
:D

amúgy mit is jelent ez a szöveg, a felét értem csak kb, nem valami jó az angolom


az hogy van egy barátja a lánynak a fiu dukná, de a lány barátkélnt néz rá, erre mondja hogy olyan mint hogy
elmész munkainterjúra megmondják hogy fasza vagy király meg minden de nem vesznek fel. helyetted felvesznek egy alulképzettet egy alkoholistát
vagy őt kirugják és helyette mást, de téged semmiképpen sem.
néha még neked problémáznak az alulképzett ember miatt
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 30 2010 02:05pm
Quote (anyd @ Jan 30 2010 08:03pm)
az hogy van egy barátja a lánynak a fiu dukná, de a lány barátkélnt néz rá, erre mondja hogy olyan mint hogy
elmész munkainterjúra megmondják hogy fasza vagy király meg minden de nem vesznek fel. helyetted felvesznek egy alulképzettet egy alkoholistát
vagy őt kirugják és helyette mást, de téged semmiképpen sem.
néha még neked problémáznak az alulképzett ember miatt


: (
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 30 2010 02:06pm
Quote (Rezs @ Jan 30 2010 09:58pm)
:D

amúgy mit is jelent ez a szöveg, a felét értem csak kb, nem valami jó az angolom


Egy nőnek van egy közeli férfi barátja. Ez azt jelenti,hogy a férfit valószínűleg érdekli a nő, ezért is lóg vele olyan sokat. A nő szigorúan baráti szemmel néz rá. Mindig azzal indul,hogy "jó srác vagy,de én nem úgy szeretlek. Ez kurvára hasonlít arra a szituációra, mikor a srác elmegy állásinterjúra, és a cég azt mondja,hogy: "nagyon jó önéletrajza van, megfelelő a képzettsége, de nem fogjuk alkalmazni magát. Az önéletrajzát viszont használni fogjuk összehasonlításképp a többi jelentkezővel. De valaki olyat fogunk alkalmazni,aki kevésbé képzett,és talán alkoholista is. És ha ő nem válik be,alkalmazni fogunk valaki mást,de nem magát. Tulajdonképpen sosem fogjuk alkalmazni. De minden alkalommal fel fogjuk hívni,hogy rinyáljunk önnek arról a személyről,akit felvettünk.


kb ennyi :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 30 2010 02:06pm
Quote (Rezs @ 30 Jan 2010 20:56)
lődd le nekem, pls.


szerezz felszerelést és kk
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 30 2010 02:09pm
Quote (Saenchai @ 30 Jan 2010 21:55)
DragonflyBlade21: A woman has a close male friend. This means that he is probably interested in her, which is why he hangs around so much. She sees him strictly as a friend. This always starts out with, you're a great guy, but I don't like you in that way. This is roughly the equivalent for the guy of going to a job interview and the company saying, You have a great resume, you have all the qualifications we are looking for, but we're not going to hire you. We will, however, use your resume as the basis for comparison for all other applicants. But, we're going to hire somebody who is far less qualified and is probably an alcoholic. And if he doesn't work out, we'll hire somebody else, but still not you. In fact, we will never hire you. But we will call you from time to time to complain about the person that we hired.


Egy nőnek van egy közeli férfi barátja. Ez azt jelenti, hogy talán érez iránta valamit, azért van vele annyit. Szigorúan barátként tekint rá. Ez mindig úgy kezdődik, hogy ,,nagyszerű vagy, de nem tudok rád úgy nézni ahogy szeretnéd". Ez egy durva hasonlatban egyenértékű az esettel mikor egy ember elmegy munka interjúra és a cég azt mondja: - Jó a referenciád, megvan minden képesítésed amit igénylünk, de nem fogunk alkalmazni". De talán, felhasználjuk a referenciád a többi lehetséges alkamazottnak alapként, mintának. Valószínűleg felbérlünk majd egy sokkal képzetlenebb, és talán alkoholistát. Ha nem felel meg, mást alkalmazunk, de még mindig nem téged. Igazából, sose fogunk alkalmazni. De időről időre felhívunk, hogy elmondhassuk épp kit alkalmaztunk.

oh shi-
lassú vagyok :<

This post was edited by hedgehogsword on Jan 30 2010 02:09pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 30 2010 02:10pm
Quote (hedgehogsword @ 30 Jan 2010 21:09)
Egy nőnek van egy közeli férfi barátja. Ez azt jelenti, hogy talán érez iránta valamit, azért van vele annyit. Szigorúan barátként tekint rá. Ez mindig úgy kezdődik, hogy ,,nagyszerű vagy, de nem tudok rád úgy nézni ahogy szeretnéd". Ez egy durva hasonlatban egyenértékű az esettel mikor egy ember elmegy munka interjúra és a cég azt mondja: - Jó a referenciád, megvan minden képesítésed amit igénylünk, de nem fogunk alkalmazni". De talán, felhasználjuk a referenciád a többi lehetséges alkamazottnak alapként, mintának. Valószínűleg felbérlünk majd egy sokkal képzetlenebb, és talán alkoholistát. Ha nem felel meg, mást alkalmazunk, de még mindig nem téged. Igazából, sose fogunk alkalmazni. De időről időre felhívunk, hogy elmondhassuk épp kit alkalmaztunk.


oh hi Mr. Slowhand
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 30 2010 02:11pm
Quote (hedgehogsword @ Jan 30 2010 10:09pm)


oh shi-
lassú vagyok :<


olyan lassú vagy.........


































































......mint egy sündisznó




Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 30 2010 02:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Jan 2010 22:10)
oh hi Mr. Slowhand


jobb későn mint soha...
Go Back To Magyar Topic List
Prev19089099109119123048Next
Closed New Topic New Poll