Quote (TouchCow @ 10 Oct 2010 17:08)
20 vagyok, de tudom, hogy az ember 16 évesen a leghülyébb, legostobább, legidegesítőbb(már aki), akkor csinál olyan dolgokat, amiknek a súlyáról fogalma sincs.
Pl. én is csináltam egy olyan dolgot, amit életem végéig bánni fogok, szintúgy 16 évesen. Az oldfagek tudják.
180k