d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19079089099109115001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2010 09:11am
Quote (TouchCow @ 10 Oct 2010 17:08)
20 vagyok, de tudom, hogy az ember 16 évesen a leghülyébb, legostobább, legidegesítőbb(már aki), akkor csinál olyan dolgokat, amiknek a súlyáról fogalma sincs.

Pl. én is csináltam egy olyan dolgot, amit életem végéig bánni fogok, szintúgy 16 évesen. Az oldfagek tudják.


180k
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 10 2010 09:12am
Quote (Zewa @ 10 Oct 2010 17:11)
megloptad ritzingert 160k magyar bankjeggyel!


180
és nem csak én, és nem én vittem el a pénzt, nem én költöttem el, nem az enyém lett
de mind1... ráfogom arra, hogy hülye kis fasz gyerek voltam.

This post was edited by TouchCow on Oct 10 2010 09:13am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 09:14am
Quote (Rezs @ 10 Oct 2010 17:11)
4 éve volt már :O
hogy repül az idő :/


vucs

utáltam is érte tacsit nagyon
Member
Posts: 197
Joined: Oct 9 2010
Gold: 0.00
Oct 10 2010 09:14am
Quote (TouchCow @ Oct 10 2010 05:12pm)
180
és nem csak én, és nem én vittem el a pénzt, nem én költöttem el, nem az enyém lett


de te fizettél vissza belőle
vagy az nem te voltál?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 10 2010 09:15am
Quote (Rezs @ 10 Oct 2010 16:11)
4 éve volt már :O
hogy repül az idő :/


akkor én mi a faszt monnyak.......
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 10 2010 09:15am
Quote (KeinProblem @ 10 Oct 2010 17:14)
de te fizettél vissza belőle
vagy az nem te voltál?


az én részem visszafizettem, de attól függetlenül megtörtént a dolog, ami azért azóta is bassza az agyam.

Quote (Oberon_os @ 10 Oct 2010 17:15)
akkor én mi a faszt monnyak.......


te véén kobra :Đ

This post was edited by TouchCow on Oct 10 2010 09:15am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 10 2010 09:18am
Quote (TouchCow @ 10 Oct 2010 16:15)
az én részem visszafizettem, de attól függetlenül megtörtént a dolog, ami azért azóta is bassza az agyam.



te véén kobra :Đ


émmeg téged basználak, win
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 10 2010 09:19am
Quote (Oberon_os @ 10 Oct 2010 17:18)
émmeg téged basználak, win


HARRR
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 10 2010 09:22am
Quote (TouchCow @ 10 Oct 2010 16:19)
HARRR


Kezdek puhulni.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 10 2010 09:51am
Quote (TouchCow @ Oct 10 2010 04:15pm)
az én részem visszafizettem, de attól függetlenül megtörtént a dolog, ami azért azóta is bassza az agyam.



te véén kobra :Đ


én meg hittem egy puncinak, megbíztam benne
-420k
azóta fizetem :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev19079089099109115001Next
Closed New Topic New Poll