☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
906
907
908
909
910
3048
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 366015
Replies: 30477
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#9071
Jan 30 2010 11:34am
Quote (ecneB @ 30 Jan 2010 18:31)
Szintén, nemrég voltam egy órát két óra hólapátolás után.. ^^
merre felé futottál?
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#9072
Jan 30 2010 11:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Jan 2010 19:34)
merre felé futottál?
Nagykovácsi, itt élek. Az itteni erdőben.. ^^
5133P
Banned
Posts: 612
Joined: Jan 30 2010
Gold
:
0.00
#9073
Jan 30 2010 11:36am
Quote (ecneB @ Jan 30 2010 06:35pm)
Nagykovácsi, itt élek. Az itteni erdőben.. ^^
nem féltél a banditáktól?
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#9074
Jan 30 2010 11:38am
Quote (5133P @ 30 Jan 2010 19:36)
nem féltél a banditáktól?
Te miről beszélsz? Egy árva lélek nem volt rajtam kívül, kivéve az erdei állatokat. Normális ember nem megy ki ilyen időben az erdőbe..
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#9075
Jan 30 2010 11:40am
Quote (ecneB @ 30 Jan 2010 18:38)
Te miről beszélsz? Egy árva lélek nem volt rajtam kívül, kivéve az erdei állatokat. Normális ember nem megy ki ilyen időben az erdőbe..
Dehogynem, ilyenkor a a legszebb!
5133P
Banned
Posts: 612
Joined: Jan 30 2010
Gold
:
0.00
#9076
Jan 30 2010 11:41am
Quote (ecneB @ Jan 30 2010 06:38pm)
Te miről beszélsz? Egy árva lélek nem volt rajtam kívül, kivéve az erdei állatokat. Normális ember nem megy ki ilyen időben az erdőbe..
csak egy (szar) vicc volt
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#9077
Jan 30 2010 11:41am
Quote (ecneB @ 30 Jan 2010 18:35)
Nagykovácsi, itt élek. Az itteni erdőben.. ^^
az tök jó lehetett.
Vismajor
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#9078
Jan 30 2010 12:06pm
Quote (ecneB @ Jan 30 2010 06:35pm)
Nagykovácsi, itt élek. Az itteni erdőben.. ^^
bazdmeg,, azt olvastam, hogy itt élek, az itteni erdőben
jaj
amúgy ilyenkor gyönyörű az erdő
én pilisázntón vok atm egy erdő mellett
5133P
Banned
Posts: 612
Joined: Jan 30 2010
Gold
:
0.00
#9079
Jan 30 2010 12:07pm
ide bármit lehet irni?
akkor: a hülye rapidshare sosem enged letölteni free userként -.-
Kenny10
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
3,065.00
#9080
Jan 30 2010 12:10pm
irány biliárd, ivászat
bb
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
906
907
908
909
910
3048
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact