d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19069079089099103048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 30 2010 11:34am
Quote (ecneB @ 30 Jan 2010 18:31)
Szintén, nemrég voltam egy órát két óra hólapátolás után.. ^^


merre felé futottál?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 30 2010 11:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Jan 2010 19:34)
merre felé futottál?


Nagykovácsi, itt élek. Az itteni erdőben.. ^^
Banned
Posts: 612
Joined: Jan 30 2010
Gold: 0.00
Jan 30 2010 11:36am
Quote (ecneB @ Jan 30 2010 06:35pm)
Nagykovácsi, itt élek. Az itteni erdőben.. ^^


nem féltél a banditáktól?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 30 2010 11:38am
Quote (5133P @ 30 Jan 2010 19:36)
nem féltél a banditáktól?


Te miről beszélsz? Egy árva lélek nem volt rajtam kívül, kivéve az erdei állatokat. Normális ember nem megy ki ilyen időben az erdőbe..
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 30 2010 11:40am
Quote (ecneB @ 30 Jan 2010 18:38)
Te miről beszélsz? Egy árva lélek nem volt rajtam kívül, kivéve az erdei állatokat. Normális ember nem megy ki ilyen időben az erdőbe..


Dehogynem, ilyenkor a a legszebb!
Banned
Posts: 612
Joined: Jan 30 2010
Gold: 0.00
Jan 30 2010 11:41am
Quote (ecneB @ Jan 30 2010 06:38pm)
Te miről beszélsz? Egy árva lélek nem volt rajtam kívül, kivéve az erdei állatokat. Normális ember nem megy ki ilyen időben az erdőbe..


csak egy (szar) vicc volt :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 30 2010 11:41am
Quote (ecneB @ 30 Jan 2010 18:35)
Nagykovácsi, itt élek. Az itteni erdőben.. ^^


az tök jó lehetett.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2010 12:06pm
Quote (ecneB @ Jan 30 2010 06:35pm)
Nagykovácsi, itt élek. Az itteni erdőben.. ^^


bazdmeg,, azt olvastam, hogy itt élek, az itteni erdőben
jaj
amúgy ilyenkor gyönyörű az erdő
én pilisázntón vok atm egy erdő mellett
Banned
Posts: 612
Joined: Jan 30 2010
Gold: 0.00
Jan 30 2010 12:07pm
ide bármit lehet irni?

akkor: a hülye rapidshare sosem enged letölteni free userként -.-
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jan 30 2010 12:10pm
irány biliárd, ivászat
bb
Go Back To Magyar Topic List
Prev19069079089099103048Next
Closed New Topic New Poll